„Žalgirio“ ir „AX Armani“ rungtynės | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „AX Armani“ rungtynės | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Penktadienį Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje po atkaklios kovos namuose 64:69 (13:19, 19:15, 13:16, 19:19) turėjo pripažinti Milano „AX Armani“ komandos pranašumą.

Šeimininkams 17 taškų pelnė Marius Grigonis, 15 surinko Joffrey Lauvergne, 11 – Lukas Lekavičius.

Nugalėtojams Shavonas Shieldsas pelnė 23 taškus, Kevinas Punteris surinko 14.

Po rungtynių „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris buvo patenkintas komandos gynyba prieš vieną geriausių puolimų demonstruojančią komandą bei pasakė pralaimėjimo priežastis.

„Sveikinimai varžovams su pergale. Gynyboje dirbome gerai, tuo esame patenkinti. Mums tai buvo svarbu, nes „AX Armani“ yra ketvirtą geriausią puolimą Eurolygoje rodanti ekipa. Puolime viskas dažnai atsiremia į pataikymą. Prametėme daug lengvų metimų, atrodo, kad realizavome vos 40 procentų dvitaškių, tai jautėsi net nežiūrint į protokolą, baudų metimus taip pat realizavome prastai. Vis tiek reikia padėkoti žaidėjams už pastangas, nors jos nieko ir nedavė, pergalė yra pergalė, o nesėkmė – nesėkmė“, – sakė M.Schilleris.

M.Schilleris pabrėžė, kad teisėjai šį kartą rungtynių nenulėmė, nors Paulius Motiejūnas ir turėjo jiems priekaištų. Visgi pabrėžė, kad šiandien itin trūko Artūro Milaknio.

„Tai nėra pasiteisinimas, tačiau jo tikrai nebuvo, patys minėjote, kad jo puolimo reitingas yra aukščiausias komandoje. Negalime susitelkti tik į tai, turime rasti būdų atverti erdves puolime“, – sakė M.Schilleris.

M.Schilleris išsakė savo nuomonę ir apie Mariaus Grigonio techninę pražangą, kurią jis gavo kelis kartus prabėgęs už šoninės linijos.

„Teisėjas mus įspėjo prieš tai, todėl negalime labai pykti. Taisyklėse iš tiesų rašoma, kad negali tiesiog išbėgti į užribį. Baudos už tai turbūt negausiu, bet patekimas į užribį dažnai priklauso ir nuo varžovų, krepšininkai būna išstumiami, manau, kad ir čia buvo vienas iš tų variantų. Negalima pykti, nes tikrai buvome įspėti, tačiau išties neatsimenu, kad ši taisyklė būtų pritaikyta rungtynėse“, – sakė M.Schilleris.

Prieš M.Schillerį kalbėjęs Ettore Messina teigė, kad pasiskolino keletą derinių iš „Žalgirio“ stratego, o tai itin pamalonino M.Schillerį.

„E.Messina buvo vienas iš mano idealų augant, nuoširdžiai šnekant, jį ir jo treniruojamas komandas visada sekiau labai artimai, klausiausi jo ir trenerių stovykloje prieš sezoną. Tikrai smagu tokius žodžius girdėti iš jo“, – kalbėjo M.Schilleris.

„Žalgirio“ strategas taip pat palygino šią savaitę nežaidusį Steve‘ą Vasturią bei jį pakeitusį Karolį Lukošiūną.

„Jie yra labai skirtingi žaidėjai. Karolis yra daug panašesnis į Milą, gerai lenda iš užtvarų ir parengia metimus, dėl to ir buvo pasirinktas toks sprendimas. Steve‘as mums yra labai svarbus, tačiau stilistiškai žaidžia kitaip. Šiandien turėjome vyrukų, kurie kūrė puolimą, todėl labiau reikėjo Karolio, bet Steve‘as mums išlieka labai svarbus ir ateityje minučių tikrai sulauks“, – sakė M.Schilleris.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų