„Žalgiris“
I kėlinys, 5 min.
11
:
5
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Deividas Gražys | Organizatorių nuotr.

Deividas Gražys | Organizatorių nuotr.

 Kėdainių „Nevėžis“ prieš artėjantį A lygos sezono startą pakalbino komandos kapitoną Deividą Gražį.

- Praėjusiais metais kartu su FK „Nevėžiu“ tapai Pirma lyga nugalėtoju. Šalies aukščiausios futbolo lygos duonos jau esi ragavęs. Kaip vertini sugrįžimą?

- Savo sugrįžimo į A lygą tikrai nesureikšminu. Bet labai džiaugiuosi Kėdainių miesto komandos grįžimu į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą. Taip pat žymiai maloniau patekti į A lygą sportinio principo keliu, tapus nugalėtojais 1 lygoje, po ne vienerius metus atkaklaus bandymo. Tuo pačiu noriu padėkoti klubo vadovybei ir trenerių štabui, kad suteikė šansą komandos branduoliui ir ypač jauniems žaidėjams išbandyti save A lygoje.

- Deividai, esi išrinktas komandos kapitonu. Kokios emocijos užplūsta? Kokia tau tai reikšmė?

- Mūsų komandos kapitonas yra Evaldas Kugys, tiesiog kol jis traumuotas, aš stengsiuosi jį pavaduoti kiek galima uoliau. Pas mane didelių emocijų nėra, bet yra didelė atsakomybė prieš komandą ir Kėdainių miesto futbolo sirgalius. Tikiuosi ekipai kaip kapitonas būsiu naudingas tiek aikštėje, tiek rūbinėje.

- Ar galvojai, jog teks būti komandos lyderiu? Ar likai nustebęs šiuo sprendimu?

- Stengiuosi lyderiu būti ne tik komandoje, bet ir visose gyvenimo „sferose“. Yra malonu gauti tokį pasitikėjimą iš ekipos narių, nesitikėjau, bet Evaldui patyrus traumą, supratau, kad turiu imtis lyderio vaidmens.

- Papasakok apie komandos motyvaciją, nusiteikimą artėjančioms A lygos rungtynėms.

- Daugumai žaidėjų šis sezonas bus pirmas A lygoje. Visi jo laukia su nekantrumu, dideliu noru ir, žinoma, startiniu jauduliu. Bet noras didžiulis ir jau šeštadienį tikimės iškovoti pirmąją pergalę.

- Kaip vertini sezono pasiruošimą? Šiek tiek pastaruoju metu buvai kamuojamas traumų. Kaip jautiesi dabar?

- Nuo sausio mėnesio pilnai ruošiamės sezonui. Turėjome alinantį pasiruošimą, todėl dabar jaučiamės labai tvirtai ir esame pasiruošę A lygos startui. Aišku, liūdna dėl komandą kamuojančių traumų, bet jos neatsiejama šio sporto dalis. Aš dabar jau jaučiuosi gerai ir neleidžiu sau net pagalvot apie traumas.

- Tradiciškai. Kokia tavo žinutė klubo gerbėjams?

- Praeitą sezoną buvome labai maloniai nustebinti gerbėjų palaikymu, todėl šiais metais prižadame dėl jų stengtis dar labiau. Mano žinutė būtų tokia: „tikėkite, mylėkite ir palaikykite savo miesto komandą“.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų