„Žalgiris“
I kėlinys, 6 min.
16
:
10
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 UFC organizacija neseniai pranešė atleidusi du labai garsius sunkiasvorius – Alistairą Overeemą ir Juniorą dos Santosą. Organizacijos prezidentas Dana White‘as pareiškė, kad tame nėra nieko asmeniško, o atleidimai yra sporto dalis.

„Tai buvo standartinė procedūra, užkulisiuose tikrai nebuvo kažkokių ypatingų dalykų. Tai du šaunūs vyrukai, kurie turėjo nuostabias karjeras. Šiame sporte žmonės atleidžiami kiekvieną savaitę. Tai šio sporto dalis ir tame nėra nieko negatyvaus. Užtenka pažiūrėti į jų pastarąsias kovas, į jų amžių ir tada nereikės toli ieškoti tokių sprendimų paaiškinimo“, - pasakojo D.White‘as.

UFC prezidentas anksčiau tikėjosi, kad Chamzatas Čimajevas, sulaukęs JAV medikų pagalbos, jau birželį galės grįžti į narvą. Visgi, dabar net ir D.White‘as pripažįsta, kad čečėno situacija kelia daug klaustukų.

„Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad nežinau, kas bus su Chamzatu. Nežinau“, - sakė D.White‘as.

UFC kol kas rengia turnyrus Las Vegase be žiūrovų, bet jau greitai ir JAV teritorijoje į arenas gali būti sugrąžinti sirgaliai. Teksaso valstija paruošė didžiulį atlaisvinimų paketą, kurį įgyvendinus ir į sporto arenas galėtų sugrįžti sirgaliai. D.White‘ą toks variantas labai domina.

„Aš pasiruošęs ten vykti. Jei galėčiau, tai ir šio savaitgalio turnyrą ten perkelčiau. Pasakiau visiems, kad jei Teksasas įgyvendins tuos planus, tai mes būsime pirmi, kurie ten nuvyks ir surengs turnyrą. Su Dalaso miestu jau bendravome, bet nesusitarėme. Dabar deriname planus su Hiustonu“, - pridėjo D.White‘as.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų