„Žalgiris“
II kėlinys, 8 min.
46
:
35
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Polyana Viana ir Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

Polyana Viana ir Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

 Vienas skandalingiausių UFC kovotojų amerikietis Colby Covingtonas yra išvadinęs Braziliją „sąvartynu“, o šalies gyventojus – „purvinais gyvuliais“, todėl daug ką nustebino brazilės Polyanos Vianos sprendimas meiliai pozuoti kartu su C.Covingtonu.

Skandalingas C.Covingtono pasisakymas:

Negražių žodžių nepamiršę MMA sirgaliai skubėjo priminti P.Vianai tai, ką anksčiau kalbėjo C.Covingtonas apie Braziliją ir negalėjo suprasti, kaip ji galėjo pamilti amerikietį. Visgi, pati brazilė galiausiai užbaigė spekuliacijas, pareikšdama, kad jokio romano čia nėra.

„Mes tik draugai. Aš jau turiu vaikiną“, - atsakė P.Viana.

C.Covingtonas šiuo metu lyderiauja UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitinge. Tiesa, jo situaciją komplikuoja tai, kad dabartinis čempionas Kamaru Usmanas labiau nori antrosios kovos ne su C.Covingtonu, o su ketvirtoje vietoje esančiu Jorge Masvidaliu.

P.Viana į UFC reitingą dar nepatenka, bet gali džiaugtis bent jau tuo, kad išsaugojo vietą organizacijoje. Brazilė vienu metu turėjo 3 pralaimėjimų seriją, tačiau laimėjo dvi pastarąsias kovas ir vėl gali tvirčiau jaustis UFC.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų