Ričardas Berankis | Sauliaus Čirbos nuotr.

Ričardas Berankis | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Geriausias Lietuvos tenisininkas 30-metis Ričardas Berankis (ATP-77) dar vasario 11 d. baigė savo pasirodymą „Australian Open“ turnyre ir nuo tada nesužaidė nė vieno mačo.

R.Berankis vasario pabaigoje planavo dalyvauti ATP 250 turnyre Singapūre ir turėjo vietą pagrindiniame etape, tačiau parskrido į Lietuvą dėl covid-19 vakcinos ir atsisakė dalyvauti turnyre. Sezoną lietuvis tikėjosi pratęsti kitą savaitę, kai buvo užsiregistravęs dalyvauti net trijuose turnyruose. R.Berankis greitai atsisakė žaisti ATP 250 turnyruose Dohoje (Kataras) ir Marselyje (Prancūzija).

Išsibraukęs iš minėtų turnyrų, lietuvis liko ATP „Challenger“ turnyro Italijoje dalyvių sąraše. R.Berankis būtų tapęs pirmąja to turnyro rakete, tačiau ketvirtadienį pranešta, kad lietuvis praleis ir šį turnyrą.

Panašu, kad R.Berankio pasirodymo korte teks laukti dar mažiausiai 2 savaites, nes lietuvis išsibraukė iš kitą savaitę vyksiančio dar vieno „Challenger“ serijos turnyro Italijoje. Po 2 savaičių Majamyje (JAV) startuos prestižinis ATP 1000 serijos turnyre. Lietuvis pagal reitingą patenka į būsimo turnyro pagrindinį etapą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų