„Žalgiris“
IV kėlinys, 5 min.
84
:
70
Atsinaujins po sek
„Juventus“

Mestas iššūkis A.Misiūnui: „Atėjo laikas parodyti, kas yra kas“ (45)

2021.03.05 14:55
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Ovidijus Jurginas ir Arnoldas Misiūnas | asmeninio archyvo nuotr.

Ovidijus Jurginas ir Arnoldas Misiūnas | asmeninio archyvo nuotr.

„Ar visi buvote cirke? Kas buvo, greičiausiai, matė tuos nejuokingus klounus. O žinote, kodėl jie tokie nejuokingi? O todėl, kad pats talentingiausias Lietuvos klounas cirke nevaidina, jis pats savaime yra cirkas. Jam patinka linksminti kitus ir dar labiau patinka, kai iš jo žvengia“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė „Sparta Gym“ kovotojas Arnoldas Misiūnas, šiuos žodžius skirdamas Dovydui „Rimkenzo“ Rimkui.

„Tu bandai cypti apie kovotojus? Ir kas gi čia toks apie dėdes kalba, pupuli? Sukovojai kelias kovas su noname’ais ir supratai, kad dar sunkoka, tada suvokei, kad tavo lygis – pi***nti freak’us be patirties“, – rašė toliau A.Misiūnas.

Įrašas, žinoma, neliko nepastebėtas kovinio sporto bendruomenės.

„Norėčiau su tuo žmogumi, kuris komentuoja kitų žmonių kovas, viską išsiaiškinti džentelmeniškai pagal bokso taisykles“, – sportas.lt sakė Lietuvos Muay Thai ir kikbokso čempionas, Europos Muay Thai čempionato prizininkas Ovidijus Jurginas.

Ovidijus Jurginas | asmeninio archyvo nuotr.

Ovidijus Jurginas | asmeninio archyvo nuotr.

Pastarosios dvi O.Jurgino kovos KOK ringe vyko būtent pagal bokso taisykles: gruodį buvo įveiktas Denisas Makowskis, o „KOK Classic 5“ ringe lietuvis taškais nusileido latviui Jurijui Zundovskiui.

„Buvo dukart lūžusi koja toje pačioje vietoje, todėl nenoriu rizikuoti dar kartą. Pradėjau treniruotis su bokso rinktine, – pasakojo O.Jurginas. – Kol kas nerizikuosiu savo sveikata, daugiau nenoriu vaikščioti su sulaužyta koja, todėl kurį laiką apsistosiu bokse“.

Ar visi buvote cirke? Nes kas buvo, tai greičiausiai matė tuos nejuokingus klounus. O žinote kodėl jie tokie...

Posted by Arnoldas Misiūnas on 2021 m. kovo 4 d., ketvirtadienis

„FFC Sun Warriors“ klubo kovotojas pabrėžė nemanantis, kad „Rimkenzo“ ir Remigijaus Viršilos kova buvo neigiamas dalykas: „Šią kovą stebėjau dešimtys tūkstančių žmonių. Lietuvos mastu – tai kosminiai skaičiai. Manau, kad stebėję šią kovą, pamatė ir kitus šalies kovotojus, todėl viskas yra gerai“.

„Žinoma, R.Viršila nėra kovotojas, „Rimkenzo“ – negalėčiau pasakyti, kad viskas ten yra blogai. Bet, mano manymu, panašius dalykus reikia aiškintis nesireklamuojant, nepilant žibalą vienas ant kito, o susitikti ringe ir išsiaiškinti. Žibalo pilstymas? Aš pats saves nematau ringe su „Rimkenzo“, esame skirtingose svorio kategorijose, o A.Misiūnas? Štai, jau panašiai sveriame. Tikiu, kad pademonstruotume labai neblogą kovą pagal bokso taisykles, – sakė O.Jurginas. – Jis sportuoja su aukšto meistriškumo sportininkais „Sparta Gym“ klube, tikiu, kad jo smūginė technika tikrai nebus tuščia“.

Arnoldas Misiūnas | asmeninio archyvo nuotr.

Arnoldas Misiūnas | asmeninio archyvo nuotr.

Kas yra stiprūs smūgiai, O.Jurginas patyrė ir kovoje su J.Zundovskiu. „Prieš kovą nemaniau, kad tai bus toks fiziškai tvirtas vyrukas. Kai pirmą smūgį prasileidau, pagalvojau, kad bus reikalų. Bet planą daugmaž įvykdžiau, stengiausi dirbti antru numeriu, nemanau, kad labai stipriai pralaimėjau tą kovą. Taip atsikalti su tikru boksininku, manau, tai yra labai gerai mano boksininko karjerai“, – teigė O.Jurginas.

Paklaustas, ar jau įsivaizduoja, kaip atrodytų kova su A.Misiūnu, kovotojas net neabejojo: „Vienareikšmiškai, tai būtų mano pergalė“.

„Ar reikia dabar A.Misiūno pilamo žibalo žmogui, kuris yra lengvesnis už jį patį 20 kilogramų? Man šiek tiek juokinga. Taip trokštama šlovės, žinomumo? Nemanau, kad A.Misiūnas turi pakankamai kompetencijos ir yra tokio aukšto meistriškumo sportininkas, kad galėtų sau leisti taip kalbėti viešoje erdvėje. Apmaudu, kad kovotojai, kurie įdeda daug darbo, nuolat rengiasi varžyboms, skina pergales šaliai, negauna tiek dėmesio, kiek jo sulaukia kovotojai, kurie daugiau šou daro už ringo ribų. Manau, atėjo laikas parodyti, kas yra kas“.

O.Jurginas net neabejojo, kad kovai būtų pasirengęs balandžio 24 dieną vyksiančiam turnyrui.

„Aš visada pasirengęs, tik pasakykite, kada“, – teigė O.Jurginas.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (45)
Registruoti
Anoniminiai (45)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų