„Žalgiris“
Ilgoji pertrauka
56
:
39
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Jogailė Petrokaitė | Scanpix nuotr.

Jogailė Petrokaitė | Scanpix nuotr.

 Torunėje (Lenkija) tęsiasi Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Penktadienį savo pasirodymus pradėjo dar trys Lietuvos sportininkės. Lietuvos lengvaatlečių komentarus rasite paspaudę ČIA.

Šuolio į tolį kvalifikacinėse varžybose rekordus gerino Jogailė Petrokaitė. Jau pirmu bandymu ji nušoko 6,50 metro ir pagerino savo uždarų patalpų rekordą (6,48 m) bei kurį laiką lyderiavo kvalifikacijoje. Antru mėginimu lietuvė nušoko 6,36 m, o trečiu bandymu dar kartą pagerino rekordą (6,53 m). Deja, to vietai finale neužteko. J.Petrokaitė Europos čempionate užėmė 9-ą poziciją, o į finalą pateko 8 sportininkės. Lietuvei iki finalo pritrūko vos 2 cm.

Kvalifikaciją laimėjo Švedijos atstovė Khaddi Sagnia – 6,78 m. Antra buvo italė Larissa Iapichino (6,70), trečia – ukrainietė Maryna Bech-Romančiuk (6,66).

Puikus Jogailės Petrokaitės startas - 6,50 m šuolis pirmu bandymu ir asmeninis rekordas uždarose patalpose:

Jogailės Petrokaitės antrasis šuolis – 6,36 m:

Trečiu bandymu J.Petrokaitė dar kartą pagerino karjeros rekordą – 6,53 m:

Modesta Morauskaitė penktajame 400 m atrankos bėgime finišavo trečia ir pagerino asmeninį rekordą – 52.52 sek. Tiesiai į pusfinalį iš šio bėgimo pateko airė Phil Healy (52.00) ir šveicarė Lea Sprunger (52.25). M.Morauskaitei dar teko palaukti kitų bėgimų rezultatų. Po jų paaiškėjo, kad lietuvė yra antra greičiausia tarp tų sportininkių, kurios negavo tiesioginių kelialapių į pusfinalį, todėl M.Morauskaitė pateko į kitą etapą.

Modestos Morauskaitės bėgimas:

Septintajame atrankos bėgime dalyvavusi Agnė Šerkšnienė lyderiavo nemažą distancijos dalį, bet finišo tiesiojoje praleido į priekį graikę Irini Vasiliou (52.76). A.Šerkšnienė finišavo per 53.00 sek., užėmė antrą vietą ir ramiai pateko į pusfinalį.

Agnės Šerkšnienės bėgimas:

Atrankoje greičiausia buvo P.Healy (52.00), aplenkusi lenkę Justyną Swiety-Ersetic (52.06) ir britę Jessie Knight (52.17). M.Morauskaitės laikas bendroje įskaitoje buvo 7-as, o A.Šerkšnienės – 20-as.

Moterų 400 m pusfinalio bėgimai vyks penktadienį vakare nuo 20.33 val. Lietuvos laiku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų