Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Praėjusį sekmadienį Alytuje įvyko „King Of Kings“ organizacijos turnyras „KOK Classic 5“, kuriame daugiausiai dėmesio sulaukė profesionalaus kovotojo Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus ir itin trumpą laiką boksą besitreniravusio fitneso atstovo bei vlog‘erio Remigijaus Viršilos kova.

Daugiausiai dėl charizmatiško elgesio, išskirtinių išėjimų į ringą ir nešabloniškų interviu žinomas D.Rimkus jau pirmame raunde pasiuntė R.Viršilą į du nokdaunus, o trečiojo pradžioje pataikė itin tikslų ir stiprų smūgį į pilvo sritį bei pasiuntęs varžovą į trečią nokdauną, laimėjo kovą.

Nors prieš kovą tarp D.Rimkaus ir R.Viršilos netrūko kivirčų, tačiau po kovos jie draugiškai apsikabino ir negailėjo vienas kitam gražių žodžių, o R.Viršila savo varžovą net pavadino „Karaliumi“.

Kadangi ši kova buvo viena žiūrimiausių Lietuvos kovinio sporto istorijoje, apie ją nuomonę turi daugelis žmonių. Vieni tai žiūri kaip į kovinio sporto populiarinimą, o kiti – kaip į cirką.

Vienas tokių buvo KOK ringe 2019 m. du kartus kovojęs ir du pralaimėjimus prieš Eriką Golubovskį bei ukrainietį Ivaną Tsybulskyi patyręs Arnoldas Misiūnas.

Vietoje MMA į kikboksą persiorientavęs ir ringe dėl įvairių priežasčių beveik pusantrų metų nebuvęs A.Misiūnas socialiniame tinkle „facebook“ išreiškė savo nuomonę apie D.Rimkų, kalbėjo apie „cirką“ ir „savigarbos nebūvimą“, pasakė, kodėl jo nedomintų kova prieš „Rimkenzo“ bei užsiminė, kad jis norėtų siekti revanšo prieš E.Goluvovskį.

Pateikiame visą neredaguotą A.Misiūno įrašą, kuriame yra necenzūrinių žodžių (N-18):

Ar visi buvote cirke? Nes kas buvo, tai greičiausiai matė tuos nejuokingus klounus. O žinote kodėl jie tokie nejuokingi? O todėl, kad pats talentingiausias Lietuvos klounas cirke nevaidina, jis pats savaime yra cirkas. Jam patinka linksminti kitus ir dar labiau patinka, kai iš jo žvengia. Bet kad to būtų maža, jis dar ir končėnas dalbajobas. Vien jo bliūdelis ant galvos išduoda diagnozė.

Rimkuti, tik nuo mamkos papo atsitraukei, o jau ant vyrų savo balselį kelti bandai. Drąsu, bet dalbajobai visad drąsus. Todėl ir gauna Darvino premijas. Tu iš jų rato.

Tu bandai cypti apie kovotojus? Ir kas gi čia toks apie dėdes kalba, pupuli? Sukovojai kelias kovas su noname-ais ir supratai, kad dar sunkoka ir tada suvokiai, kad tavo lygis - pizdinti freak’us be patirties. Vat apie savo lygį ir kalbėk, nes išėjęs į ringą su Viršila tu kaip kovotojas pasibaigei. Toliau džiugink savo tipo gerbėjus ir leisk jiems toliau iš tavęs žvengti. Gali revanšą su Viršilą padaryti ir debilai vėl spėlios “kas gi nugalės?”. Tau gi čia vienintelis kelias garantuotai skinti pergales, o savigarbė tau ir taip nerūpėjo.

Aš į savo kelią žiurių kitaip: kaskart renkuosi už save stipresnius kovotojus ir taip verčiu save lipti aukštyn. Ir kovosiu su tais, kas vienaip, ar kitaip vertas pagarbos. Tad vien dėl to tu man neįdomus. Sėdėk savo mėšle vienas.

Vienintelės kovos Lietuvoje, kurios dabar mane verčia arti salėje - revanšinės.

Kovos kurios atneša pagarba kaip žmogui ir kaip kovotojui. Ir kaip jau turėjai suprasti, tau nejaučiu nei tos, nei anos.

Jauti skirtumą - kur tu, o kur Golubovskis?

Nes as tikrai atskiriu klauna nuo kovotojo.

Na o jeigu bent jau pusė tiek drąsus, kiek rodaisi prieš tuos, kurie tave seka ir iš tavęs žvengia, tai atvažiuok į salę kur aš sportuoju su kolegomis ir įrodyk man koks nevykes aš esu kovotojas.

Ir korėšą savo, Niūnia, paimti nepamiršk. Aišku, jeigu abudu neprimyšit į tavo bliūdelį. Nes tas trioxala, kaip ir tu dar ir su Sieru norėjote pasiaiškinti. Tai va, bus progą viską išspręsti per vieną kartą. Ir mes šiak tiek egzotikos gausim.

Na o jeigu neatvažiuosite, tai galėsite su Niūnia titulus pasiskirstyti. Nes tu vienintelis debilas, kuris dar tiki to trioxalos pasakom, be jo paties. Nes tu jį jau paskelbei dviejų kovinių sporto šakų čempionu, jis tau tiek pat skirs. Liko parinkti sporto šakų pavadinimus ir tada jau abu būsite patys sau kieti.

Tai va, čia viskas ką aš norėjau paskayti apie tave, kloune, kuris kažkada galėjo vadintis kolega. O šiaip tau būtų naudinga vėl nubėgti pas mamką, nes šiltas pienas ramina vaikus.

Ar visi buvote cirke? Nes kas buvo, tai greičiausiai matė tuos nejuokingus klounus. O žinote kodėl jie tokie...

Posted by Arnoldas Misiūnas on Thursday, March 4, 2021

D.Rimkus į KOK sceną pradėjo brautis 2019 m. pradžioje, kai kovo mėnesį teisėjų sprendimu lygiosiomis sukovojo su Mantu Grubliausku. Tų pačių metų rugsėjį Kaune vykusiame turnyre D.Rimkus į save dėmesį atkreipė surengęs išskirtinį išėjimą į ringą, kai tai padarė dėvėdamas „Too Strong, Too Fast, Too Pretty“ marškinėlius, o jį lydėjo komandos draugai, dėvėdami D.Rimkaus veido atvaizdo kaukes. Tą kartą „Rimkenzo“ po trijų raundų kovos skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo Osvaldą Fedorovičių.

2019 m. lapkritį D.Rimkus į ringą buvo išneštas lyg Cezaris ant sosto bei vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo lenką Hubertą Dylewskį. Vėliau D.Rimkus nugalėjo ukrainietį Denysą Kryvošejyvą, pasiekė lygiąsias su lenku Danieliu Szottu ir prieš kovą su R.Viršila, vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo lenką Filipą Rzondeką. Visas šias kovas jungia vienas ir tas pats – D.Rimkus kūrė šou ir linksmino gerbėjus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (47)
Registruoti
Anoniminiai (47)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų