Chamzatas Čimajevas | Organizatorių nuotr.

Chamzatas Čimajevas | Organizatorių nuotr.

 Tris įsimintinas pergales prieš Johną Phillipsą, Rhysą McKee ir Geraldą Meerschaertą per itin trumpą laiką UFC iškovojęs Chamzatas Čimajevas buvo laikomas viena didžiausių perspektyvų organizacijoje, tačiau visus jo planus sustabdė koronaviruso padariniai.

Ch.Čimajevas buvo pasirengęs šių metų pradžioje kovoti su Leonu Edwardsu, tačiau kova buvo atidėta dėl Švedijoje gyvenančio čečėno COVID-19 teigiamo testo. UFC kovą perkėlė į kovo mėnesį, tačiau prieš keletą savaičių ji vėl buvo atšaukta, nes situacija su Ch.Čimajevu nepasidarė geresnė. Vietoje jo, su L.Edwardsu dabar kovos Belalas Muhammadas.

Tuo tarpu Ch.Čimajevas vis dar jaučia neigiamą koronaviruso poveikė bei anksčiau šią savaitę užsiminė apie galimą karjeros pabaigą bei pasidalino krauju nudažytos kriauklės nuotrauka.

Kalbėdamas su „Dagens Kalmar“, Ch.Čimajevo brolis Arturas Čimajevas plačiau papasakojo, kodėl UFC kovotojas kosėjo krauju.

Pasak jo brolio, Ch.Čimajevas troško grįžti į treniruotę, tačiau jis net negalėjo įveikti pirmosios treniruočių sesijos, nes sugrįžimas buvo padarytas tiesiog per greitai.

„Jis nėra visiškai atsigavęs. Dešiniame plautyje dar yra taškų, kurie ne visai atsigavę. Chamzatui buvo duoti antibiotikai, o po dviejų savaičių jis galvojo, kad vėl gali treniruotis“, – sakė A.Čimajevas.

A.Čimajevas taip pat pridūrė, kad paprastai jo brolis turi keturias treniruočių sesijas per dieną, tačiau šį kartą negalėjo užbaigti net vienos. Pradėjęs kosėti krauju, pasak brolio, Ch.Čimajevas buvo „prislėgtas“ ir „išsigandęs“.

„Jis buvo visiškai sugniuždytas. Plaučiai nesusitvarkė, jis pradėjo kosėti krauju ir išsigando“, – sakė Ch.Čimajevas. „Jam prasidėjo depresija, nes tai jam reiškia viską. Pasakiau, kad nusiramintų ir duotų sau laiko. Ši liga skirtingus žmones veikia skirtingai“.

Nepaisant to, kad pats Ch.Čimajevas socialiniuose tinkluose užsiminė apie karjeros pabaigą, tačiau pasak jo brolio, kovotojas galiausiai nusprendė duoti sau kelis mėnesius prieš priimant ateities sprendimą.

„Jis sakė, kad dabar nusprendė tai tęsti, tačiau tai užtruks. Liepiau jam pailsėti du ar tris mėnesius ir tada viskas bus gerai“, – sakė A.Čimajevas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų