Amanda Nunes ir Megan Anderson | „Stop“ kadras

Amanda Nunes ir Megan Anderson | „Stop“ kadras

 Lietuvos laiku naktį iš šeštadienio į sekmadienį vyksiančiame „UFC 259“ turnyre sirgaliai išvys net tris titulines kovas, o vienoje iš jų dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionė brazilė Amanda Nunes gins puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) čempionės titulą prieš australę Megan Anderson.

Nepaisant to, kad A.Nunes laikoma ryškia favorite, tačiau M.Anderson mano, kad ji taps ta, kuri įveiks čempionę.

„Manau, kad kiekvienas turi skylių, reikia tiesiog jas rasti“, – sakė M.Anderson. „Visi yra nenugalimi iki tol, kol nėra nugalėti“.

31-erių metų M.Anderson (11-4) pirmą kartą dėl titulo turėjo kovoti dar 2017 m. vykusiame „UFC 214“ turnyre, tačiau tada susidūrė su asmeninėmis problemomis ir tai sukliudė jai susikauti su Cris Cyborg.

C.Cyborg tapo pirmąja moterų svorio kategorijos iki 145 svarų čempione ir titulą išlaikė iki 2018 m. gruodžio, kai ją vos per 51 sekundę nokautavo A.Nunes taip įrašydama savo vardą tarp moterų geriausių visų laikų kovotojų.

„Kiekviena kova yra skirtinga“, – kalbėjo A.Nunes. „Jaučiu, kad M.Anderson turi ištiestų rankų pranašumą ir yra labai pavojinga. Manau, kad tai yra svarbus dalykas jos kovos plane, nes ji yra aukšta, todėl gali būti sunkiau prie to priprasti. Visgi jau pirmame apsikeitime smūgiais, jeigu aš surasiu savo „timingą“, aš pribaigsiu ją“.

A.Nunes vienintelį kartą svorio kategorijos iki 145 svarų čempionės titulą apgynė praėjusių metų birželį „UFC 250“ turnyre, kai vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo Felicia Spencer.

Kaip ir F.Spencer, M.Anderson yra buvusi „Invicta FC“ čempionė. Jeigu A.Nunes laimės, ji bus nugalėjusi visas svorio kategorijos iki 145 svarų čempiones pagrindinėse MMA organizacijose, išskyrus Pam Sorenson.

„Jaučiu, kad aš esu pirmoji svorio kategorijos iki 145 svarų kovotoja, kuri jai parodys tikrą jėgą. Žinau, kad Felicia yra šios svorio kategorijos kovotoja, tačiau manau, kad mano stilius yra tinkamesnis. Turiu daug jėgos, kurią galėsiu parodyt ir kurios ji nematė jau ilgą laiką“, – sakė M.Anderson.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų