Israelis Adesanya | „Stop“ kadras

Israelis Adesanya | „Stop“ kadras

 Israelis Adesanya visą laiką tikėjo, kad tapti vienu didžiausių visų laikų mišrių kovos menų kovotoju yra jo likimas.

Šeštadienį „UFC 259“ renginyje Las Vegase Nigerijoje gimęs, bet vėliau į Naująją Zelandiją gyventi persikėlęs I.Adesanya turės galimybę žengti dar vieną žingsnį savo tikslo link, kai iššūkį mes UFC pussunkio svorio kategorijos čempionui lenkui Janui Blachowiczui.

„Šiame žaidime aš visada prognozavau, kad pakeisiu jį, pakeisiu istoriją“, – sakė I.Adesanya. „Atėjau čia tik prieš tris metus ir pažiūrėkite, ką jau pasiekiau, bet man dar reikia daug ką nuveikti“.

I.Adesanya žvaigždės kilimas pavergė sporto sirgalių, ieškančių naujų herojų, vaizduotę, o tokių žvaigždžių kaip buvęs puslengvio ir lengvo svorio kategorijos čempiono airio Conoro McGregoro karjera, matyt, blėsta.

„Kai viskas bus pasakyta ir padaryta, jie sakys, kad tas vaikinas, „Issy“, jis yra būtent tas. Jis yra visų laikų geriausias“, – sakė I.Adesanya.

I.Adesanya į Naująją Zelandiją su šeima iškeliavo būdamas dešimties ir nuo tada pasuko kovos menų link, nes norėjo apsisaugoti nuo patyčių mokykloje. Būdamas 20-ies, I.Adesanya vienas pats išskrido į Kiniją, kur tęsė savo kovinio sporto karjerą.

Žurnalistų paklaustas, ar I.Adesanya mano, jog gali užimti C.McGregoro, kaip šio sporto veido, vietą, jis nei kiek nedvejojo.

„Tai neišvengiama. Turiu prie to priprasti. Turiu tai priimti ir nesislėpti nuo vaidmens, kuriame esu. Nesislėpti nuo platformos, kurioje esu“, – sakė I.Adesanya.

I.Adesanya taip pat patvirtino, kad tikrai sugrįš į vidutinio svorio kategoriją, kurią planuoja ir toliau „valyti“ nuo galimų pretendentų į titulą.

Vidutinio svorio kategorijos čempionas, kalbėdamas apie save pasakė, kad jo džiudžitsu sugebėjimai nėra tokie, kokie turėtų būti. Nors I.Adesanya yra labai pasitikintis savo sugebėjimais narve, tačiau pripažįsta, kad džiudžitsu jam dar reikia patobulinti. Jis paminėjo, kad praėjusiais metais keliaudamas Kalifornijoje jis keletą dienų treniravosi su džiudžitsu legenda Andre Galvo jo viešojoje mokykloje ir pajautė, kaip kasdieną tobulėjo. Praėjusių metų gruodį I.Adesanya iš A.Galvo sulaukė purpurinio džiudžitsu diržo.

31-erių metų I.Adesanya į UFC pakliuvo tik 2018 m., kai beveik dešimtmetį praleido kovodamas įvairiose regioninėse kikbokso ir MMA organizacijose.

Viso MMA jis yra iškovojęs 20 pergalių ir nepatyręs pralaimėjimo, o UFC organizacijoje turi 9 pergales iš tiek pat galimų.

2019 m. spalį I.Adesanya techniniu nokautu įveikė australą Robertą Whittakerį ir vėliau savo diržą apgynė du kartus. Jeigu jis įveiktų J.Blachowiczą, I.Adesanya taptų tik penktuoju dvigubu čempionu UFC istorijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų