Claressa Shields | Instagram.com nuotr

Claressa Shields | Instagram.com nuotr

 Amerikietei Claressai Shields dar tik 25-eri, bet jau dabar jos pasiekimai tokie įspūdingi, kad ji yra vadinama viena geriausių boksininkių per istoriją.

2012 m. ir 2016 m. C.Shields laimėjo olimpinių žaidynių auksą, o 2014 m. ir 2016 m. tapo pasaulio čempione. Vėliau ji persikėlė į profesionalių boksą ir jau ketvirtoje kovoje tapo pasaulio čempione.

Šiuo metu C.Shields sąskaitoje yra 10 pergalių per 10 kovų, o pasaulio čempionės diržus ji laimėjo jau trijose skirtingose svorio kategorijose. Ankstyvą šio šeštadienio rytą ji mėgins sukurti istoriją ir „suvienyti“ moterų lengvesniojo vidutinio svorio pasaulio čempionės diržus. C.Shields ir kanadietės Marie-Eve Dicaire (17-0) kovos laimėtojai atiteks net 5 pasaulio čempionės diržai – WBC, WBO, IBF, WBA (Super) ir „The Ring“.

„Boksas man nėra hobis, boksas yra mano darbas. Kartais jaučiu, kad žmonės nuvertina mane. Jei pati garsiai nepasakyčiau, kokia gera boksininkė esu, tuomet niekas apie tai nekalbėtų, nes manęs paprasčiausiai nevertina. Tik geriausi žino, kad tokie yra. Tas pats buvo su Muhammadu Ali. Niekas jo karjeros metu nevadino jo geriausiu visų laikų boksininku, o tik sugalvodavo jam pravardes, susijusias su dažnu jo kalbėjimu. Muhammadas Ali yra pirmas, Clarissa Shields yra antra. Esu geriausia boksininkė istorijoje, 98 proc. vyrų manęs nenugalėtų“, - rėžė C.Shields.

Pernai amerikietė pasirašė kontraktą ir su MMA organizacija PFL. Ten ji turėtų debiutuoti jau 2021 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų