41
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Švedijos moterų biatlono rinktinė | Scanpix nuotr.

Čekijoje ketvirtadienį duotas startas dar vienam šio sezono pasaulio biatlono taurės etapui. Jis prasidėjo nuo moterų 4x6 km estafetės lenktynių.

Pergalę iškovojo Švedijos rinktinė – Mona Brorsson, Hanna Oeberg, Linn Persson ir Elvira Oeberg. Jos išvengė baudos ratų, panaudojo 6 papildomus šovinius, o distanciją įveikė per 1 val. 3 min. 26.6 sek. Švedės taip pat iškovojo viso sezono taurę estafetės įskaitoje.

Lenktynių finišas:

Nedaug iki staigmenos trūko baltarusėms. Jos finišavo antros (0 baudos ratų + 9 papildomi šoviniai) ir nuo švedžių atsiliko vos 1.2 sek. Trečia buvo Prancūzijos rinktinė (+27.8 sek., 1+8). Nesėkmė ištiko favorites norveges. Jos lyderiavo įpusėjus lenktynėms, bet Ida Lien užsidirbo baudos ratą ir prarado nemažai laiko. Marte Olsbu Roeiseland vėliau nepajėgė priartėti prie lyderių, tad norvegės užėmė tik 5-ą poziciją.

Penktadienį Čekijoje vyks vyrų 4x7,5 km estafetės lenktynės. Jose turėtų startuoti ir Lietuvos rinktinė.