„Žalgiris“
I kėlinys, 2 min.
3
:
3
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Kellenas Winslow antrasis | Scanpix nuotr.

Kellenas Winslow antrasis | Scanpix nuotr.

 Garsus amerikietiško futbolo žaidėjas Kellenas Winslow antrasis išgirdo teismo nuosprendį – jam teks 14 metų sėdėti kalėjime.

Dviejų vaikų tėvas buvo pripažintas kaltu dėl išpuolių prieš penkias moteris ir seksualinės prievartos prieš jas. „Seksualiniu plėšrūnu“ vadintas K.Winslow gimtajame San Diege taikydavosi į benames moteris ir jas išprievartaudavo. Moterys liudijo, kad K.Winslow nenustojo jų persekioti net po pirmojo arešto.

Futbolininkas taip pat buvo pripažintas kaltu dėl to, kad viešai tenkino save. Kartą jis tai darė 77-erių moters akivaizdoje treniruočių salėje, o kitą sykį – sode, matant 57-erių metų kaimynei.

K.Winslow advokatas bandė įrodyti teismui, kad jo klientas taip elgėsi todėl, kad per karjerą amerikietiškame futbole patyrė ne vieną galvos traumą. Iš pradžių jam grėsė 18 metų kalėjime, bet galiausiai bausmė buvo kiek sušvelninta.

K.Winslow 2004 m. NFL naujokų biržoje 6-uoju šaukimu pasirinko Klivlando „Browns“. Amerikietis NFL žaidė iki 2013 m. ir spėjo atstovauti 5 skirtingiems klubams. Geriausias jam buvo 2007 m. sezonas „Browns“ gretose, kai K.Winslow netgi pateko į „Visų žvaigždžių“ rungtynes („Pro Bowl“).

K.Winslow tėvas – Kellenas Winslow vyresnysis – yra tikra NFL legenda. Jis 5 kartus žaidė „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, o 3 sykius buvo rinktas į pirmąją geriausių sezono žaidėjų komandą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų