Jekaterina Kostiunina | Instagram.com nuotr

Jekaterina Kostiunina | Instagram.com nuotr

 Karščiausia Rusijos futbolo teisėja „Daily Star“ praminta Jekaterina Kostiunina po mėnesį trukusių dvejonių nusprendė paviešinti savo nuotraukas iš pikantiškos fotosesijos, kurioje fotografavosi visiškai nuoga.

„Karščiausia fotosesija mano gyvenime“, - „instagram“ tinkle parašė J.Kostiunina, pasidalinusi intymiais kadrais.

Futbolo teisėja pažymėjo, kad ši fotosesija įvyko daugiau nei prieš mėnesį, tačiau J.Kostiunina ilgai nedrįso viešinti nuotraukų ir svarstė, kad galbūt verta jas pasilikti privačiai kolekcijai. Teisėja nerimavo, kad nuotraukos nepatiks internautams, kurie ją pradės kritikuoti, tačiau reakcija buvo visiškai priešinga.

Šiuo metu žemesnio lygio futbolo rungtynėms teisėjaujanti J.Kostiunina sparčiai populiarėja „instagram“ tinkle, kur jos sekėjų skaičius artėja prie 100 tūkst. Moteris pripažįsta, kad tikisi tapti FIFA akredituota teisėja ir norėtų dirbti pasaulio futbolo čempionate.

„Darbas pasaulio futbolo čempionate kol kas tik svajonė. Tam, kad sulauktum pasitikėjimo ir galėtum susitvarkyti su tokia atsakomybe, reikia nueiti ilgą kelią teisėjos darbe. Mano kelionė čia dar tik prasidėjo“, - sakė J.Kostiunina.

Iš Krasnojarsko kilusi teisėja pažymėjo, kad palaiko ne tik savo miesto komandą, bet ir „Manchester United“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų