„Žalgiris“
II kėlinys, 6 min.
39
:
30
Atsinaujins po sek
„Juventus“
„Haas VF-21“ bolidas | Instagram.com nuotr

„Haas VF-21“ bolidas | Instagram.com nuotr

 Vienintelis šiemet „Formulėje 1“ lenktyniausiantis rusas Nikita Mazepinas dėl sporto arbitražo teismo sprendimo oficialiai turės varžytis po neutralia vėliava, tačiau tai nereiškia, kad rusiškų simbolių lenktynių metu nebus.

„Haas“ komanda ketvirtadienį pristatė „VF-21“ bolidą naujajam „Formulės 1“ sezonui. Ant N.Mazepino bolido puikuojasi mėlyna, raudona ir balta spalvos, labai primenančios Rusijos vėliavą. Nors „Haas“ yra amerikiečių komanda, tačiau JAV vėliava ant bolido yra beveik neįžiūrima. Su rusiškos vėliavos motyvais važiuoti teks ir N.Mazepino komandos draugui vokiečiui Mickui Schumacheriui. Jis pasidalino naujojo bolido, pažymėto 47 numeriu nuotraukomis. Būtent 47-ąjį numerį debiutiniame sezone pasirinko vokietis.

Priminsime, kad N.Mazepinas dar prieš debiutą „Formulėje 1“ įsivėlė į rimtą skandalą, kai „instagram“ tinkle patalpino įrašą, kaip, važiuodamas automobiliu, čiupinėja merginos Andreos D'Ival krūtis. Jis netrukus ištrynė šį vaizdo įrašą, bet tai padarė per vėlai – vaizdai pasklido internete.

„Haas“ buvo raginama nubausti rusą, tačiau tik pranešė, kad tokio elgesio netoleruos bei perspėjo N.Mazepiną. Jau tada sklido kalbos, kad „Haas“ rankos buvo surištos, nes ruso tėvas Dmitrijus Mazepinas yra stambus ekipos rėmėjas. Naujojo bolido dizainas tai tik patvirtino, mat ant jo puikuojasi „Uralkali“ užrašas. Šios įmonės akcijų turi milijardierius N.Mazepino tėvas.

Pats N.Mazepinas prieš sezono pradžią pareiškė, kad yra pasiruošęs pakeisti visuomenės nuomonę apie save: „Visų pirma, aš pripažįstu, kad mano veiksmai gruodį buvo nepateisinami. Man tai buvo pamokanti patirtis. Dabar žinau, kaip negalima elgtis, todėl visas tas incidentas turėjo šiek tiek pozityvo. Visiškai suprantu fanų reakciją į tą vaizdo įrašą. Jie turėjo teisę išreikšti savo nuomonę, o aš tada pasielgiau nederamai. Tikrai nesididžiuoju tuo, bet dabar svarbiausia judėti į priekį. Tie, kas su manimi praleido visą gyvenimą, žino, koks esu iš tiesų. Tikiu savo galimybėmis ir noriu įrodyti, jog galiu būti labai greitas lenktynininkas. Tikiuosi, kad tie žmonės, kurie dabar manęs nemėgsta, pakeis nuomonę, kai pamatys mano sugebėjimus trasoje.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų