Ž.Ramaška nori antro čempiono diržo: mestas iššūkis V.Jagėlo (3)

2021.03.04 12:05
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Žygimantas Ramaška | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Žygimantas Ramaška | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Esu nusiteikęs išbandyti savo jėgas aukštesnėje svorio kategorijoje. Jaučiuosi tam pasirengęs, todėl siūlome Lietuvos Bushido federacijai (LBF) suorganizuoti titulinę kovą dėl svorio kategorijos iki 77 kilogramų čempiono diržo“, – tvirtai sportas.lt sakė „MMA Bushido“ čempionas (-71 kg) Žygimantas Ramaška.

-77 kg „MMA Bushido“ čempiono titulas dabar priklauso Ž.Ramaškos bendraklubiui ir geram draugui Mindaugui Veržbickui.

„Būtent su juo dėl titulo turėjo kautis vilnietis Vitoldas Jagėlo, – priminė Ukmergės Dziudo klubo auklėtinis Ž.Ramaška. – Tačiau kova neįvyko dėl V.Jagėlo traumos, o vėliau M.Veržbickas pasirašė sutartį su kita organizacija. Mūsų komanda mano, kad aš galiu drąsiai kovoti svorio kategorijoje iki 77 kilogramų vietoj M.Veržbicko“.

Pats Ž.Ramaška dar nėra kovojęs šioje svorio kategorijoje – įprastos jam kategorijos yra iki 66 kg ir iki 70 kg.

Rugsėjį Ž.Ramaška iškovojo svorio kategorijos iki 71 kg čempiono diržą. Tuomet prireikė vos 1 minutės ir 13 sekundžių įveikti „Rings“ klubo atstovą Osvaldą Fedorovičių.

„Šią kovą vertinu labai gerai, – teigė Ž.Ramaška. – Buvau geros sportinės formos, norėjau daugiau kovos stovėsenoje, bet planas pasikeitė ir kritome į parterį. O.Fedorovičius – tikrai geras kovotojas, tik ateity, manau, reikėtų labiau padirbėti parteryje“.

Paklaustas, kada norėtų sulaukti galimybės kovoti dėl antrojo čempiono diržo, Ž.Ramaška net neabejojo: šių metų balandžio 24 dieną.

Žygimantas Ramaška prieš Osvaldą Fedorovičių | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Žygimantas Ramaška prieš Osvaldą Fedorovičių | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Ar ši kova įvyks, priklauso nuo LBF ir mūsų abiejų sveikatos būklės prieš kovą, svarbu, kad nebūtų traumų“, – sakė Ž.Ramaška.

Pats V.Jagėlo sportas.lt pranešė, kad po kovos su ukrainiečiu Vladimiru Gunzu negalės pirnavertiškai treniruotis mėnesį.

„Lūžo ausis pirmajame raunde. Ji dabar susiūta. Mėnesį negalėsiu imtyniauti, – sakė kovą prieš ukrainietį laimėjęs teisėjų sprendimu V.Jagėlo. – Kai siūlės bus išimtos, galėsiu sugrįžti į salę ir darbuotis stovėsenoje. Nežinau, ar spėčiau tinkamai pasirengti kovai dėl čempiono diržo. Kovai su V.Gunzu pasirengimas vyko mėnesį po vieną treniruotę per dieną, tačiau pajaučiau, kad pritrūkau jėgos ir kvapo. Anksčiau treniruodavomės po du kartus per dieną – tikrai būdavo geriau. Šįkart pasijautė, kad pasirengimo darbai nebuvo nuveikti 100 proc.“

V.Jagėlo tikisi, kad geriausią sportinę formą galėtų pasiekti rudenį. „Gal šiek tiek anksčiau...“ – svarstė V.Jagėlo.

Vitoldas Jagėlo Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Vitoldas Jagėlo Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

„Šįkart ringe susitikau su geru varžovu. V.Gunzu – stiprus fiziškai kovotojas. Sunkiai sekėsi jį pargriauti į parterį. Nors jo bazė – boksas, bet po kovos kalbėjome, tai V.Gunzu prisipažino, kad dabar jis daug laiko skiria imtynių treniruotėms. Sunki buvo kova. jau po pirmo raundo pajaučiau, kad dega ausis. Atrodė, kad jau antra ten augo. Antrame raunde varžovas dar porą kartų pataikė į tą pačią vietą – maniau, kad ausis kybo. Po kovos treneriui pasakiau... Treneris apžiūrėjo, o ta ausis kaip pas dramblį. Iškart lėkėme pas medikus, – pasakojo kovotojas.

Turi savo nuomonę apie V.Jagėlo paskutinę kovą ir Ž.Ramaška: „Mačiau šią kovą. V.Jagėlo turi tvirtą charakterį, bet manau, kad jis tą kovą pralaimėjo“.

Netrukus turėtų paaiškėti, ar kova tarp Ž.Ramaškos ir V.Jagėlo bus paskelbta.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų