„Žalgiris“
II kėlinys, 1 min.
26
:
16
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Nelly Jepkosgei | Scanpix nuotr.

Nelly Jepkosgei | Scanpix nuotr.

 Pajėgi Kenijos bėgikė Nelly Jepkosgei apsimelavo, bandydama išsisukti nuo dopingo testo, ir už tai gavo 3 metų diskvalifikaciją.

Kai dopingo kontrolieriai atvyko į sportininkės namus, jos vyras paaiškino, kad N.Jepkosgei dabar budi prie sesers ligoninėje, nes ši neva pateko į rimtą autoavariją. Dopingo kontrolieriai, taip ir nesulaukę sportininkės, išvyko. Po kelių dienų N.Jepkosgei atstovai išsiuntė elektroninį laišką, kuriame patikino, kad sportininkė keletą dienų praleido prie sesers ir negalėjo jos palikti.

Tuomet Atletikos sąžiningumo skyrius (AIU) susisiekė su Kenijos policija. Pareigūnai patikino, kad nėra jokių duomenų apie neva įvykusią autoavariją. Vėliau išsiaiškinta, kad atsiųsti dokumentai iš ligoninės buvo suklastoti ir sportininkė sulaukė ilgos diskvalifikacijos.

N.Jepkosgei per karjerą laimėjo tris „Deimantinės lygos“ etapus, jai iki šiol priklauso Kenijos rekordas 1000 m bėgime. Sportininkė jau planavo pakeisti pilietybę ir atstovauti Bahreinui, tačiau dabar turės atidėti tuos planus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų