„Žalgiris“
IV kėlinys, 7 min.
88
:
76
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Islamas Machačevas ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Islamas Machačevas ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

  Ankstyvą kovo 7 d. rytą Lietuvos laiku „Apex“ patalpose Las Vegase (JAV) bus surengtas „UFC 259“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame sirgaliai išvys net tris titulines kovas.

Negana to, turnyre kovos ir geras UFC lengvo svorio kategorijos čempiono bičiulis Islamas Machačevas (18-1), kuris susikaus su UFC veteranu Drew Doberiu (23-9, 1 be nugalėtojo).

Būtent C.Nurmagomedovo I.Machačevas yra įvardinamas kaip būsimas UFC čempionas lengvame svoryje. Nors šis divizionas yra kaip niekad konkurencingas, o I.Machačevas kol kas nepatenka net į TOP-10, tačiau pats kovotojas turi grandiozinių planų ir jau šiais metais norėtų susikauti dėl diržo.

„Nepatenku į dešimtuką geriausių lengvo svorio kategorijos kovotojų, bet diržas, kuris priklauso Ch.Nurmagomedovui, artimiausiu metu bus atlaisvintas. Šiais metais privalau kovoti tris kartus. Po kovos su D.Doberiu, įvykus geram scenarijui, norėčiau gauti kažką iš TOP-5, o tuomet galėčiau kovoti dėl diržo dar šiais metais. Viskas priklauso nuo UFC, jeigu jie tik nori, gali sukurti čempioną per vienus metus“, – sakė I.Machačevas.

Šiuo metu realiausiais pretendentais į titulinę kovą įvardinami Dustinas Poirier, Michaelis Chandleris ir Charlesas Oliveira, o patį I.Machačevą labiausiai domintų kova su buvusiu „Bellator“ čempionu.

„Norėčiau kovoti prieš M.Chandlerį, aplink jį kyla daugybę triukšmo, visi tik ir kalba apie jį“, – sakė I.Machačevas.

Pasak I.Macahčevo, po kovos su D.Doberiu, planuojamas susitikimas su UFC prezidentu Dana White‘u, o kovotojas tikisi, kad tuo metu jie nuoširdžiai pasikalbės apie ateitį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų