Jake'as Paulas ir Tommy Fury | Instagram.com nuotr

Jake'as Paulas ir Tommy Fury | Instagram.com nuotr

 Daugkartinio sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono brito Tysono Fury brolis 21-erių metų Tommy Fury (5-0, 3 nokautai) toliau renkasi pergales prieš žemesnio kalibro boksininkus.

Didžiojoje Britanijoje vykusioje kovoje pussunkio svorio kategorijoje kovojantis T.Fury dar pirmame raunde du kartus į nokdauną pasiuntė iki šiol pergalių neiškovojusį 32-ejų metų tautietį Scottą Williamsą (0-10), o antrame raunde, po smūgių tiek į kūną, tiek į galvą, S.Williamsas dar kartą krito prie ringo virvių ir teisėjas buvo priverstas nutraukti kovą.

Po kovos į T.Fury kreipėsi „youtube“ žvaigždė Jake‘as Paulas: „Jei Tysonas Fury nusišiktų, tai jam iš užpakalio išbyrėtų kažkas panašaus į mažąjį broliuką. Jei nori kautis su manimi, neprašyk brolio pagalbos. Pasijunk „instagram“, „twitter“ ir mesk man iššūkį, po velnių.“

Netrukus Tommy pateikė jam atsaką: „Galiu tą „purviną“ darbą atlikti ir pats, man niekas kitas nereikalingas. Galime kautis bet kur ir bet kada. Jake‘ai, tiesiog susisiek su manimi.“

J.Paulas šiuo metu ruošiasi kovai su Benu Askrenu, kuri vyks balandžio 17 d. Amerikietis šiuo metu „box rec“ reitinge savo svorio kategorijoje užima 699-ą vietą tarp 1037 klasifikuotų boksininkų. T.Fury kaunasi šiek tiek žemesnėje svorio kategorijoje, kurioje yra 400-asis tarp 1032 boksininkų.

Per karjerą jaunesnysis Fury dar nenugalėjo nė vieno rimto varžovo. Visi jo oponentai arba neturėjo pergalių, arba galėjo „pasigirti“ tokiais rezultatais kaip 2-26 arba 10-102. T.Fury Anglijoje žinomas ne tik kaip garsaus čempiono brolis, bet ir kaip realybės šou dalyvis, o jo sekėjų skaičius „instagram“ tinkle jau viršija 3 mln.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų