„Žalgiris“
II kėlinys, 7 min.
42
:
33
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Janas Blachowiczius su komanda | Instagram.com nuotr

Janas Blachowiczius su komanda | Instagram.com nuotr

   Ankstyvą šio sekmadienio rytą bus surengtas „UFC 259“ turnyras, kurio MMA gerbėjai neturės teisės praleisti – viename turnyre įvyks net 3 titulinės kovos.

Rusas Piotras Janas (15-1) pirmą kartą gins svorio kategorijos iki 61,2 kg pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Aljamainą Sterlingą (19-3), o geriausia visų laikų moterų MMA kovotoja brazilė Amanda Nunes (20-4) sieks apginti svorio kategorijos iki 65,8 kg pasaulio čempionės diržą prieš australę Megan Anderson (10-4). Turnyrą vainikuos viena įspūdingiausių metų kovų – MMA narve nenugalėtas vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas nigerietis Israelis Adesanya (20-0) pakilo per vieną svorio kategoriją į viršų ir bandys atimti pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą iš lenko Jano Blachowicziaus (27-8). Pagrindinė turnyro programa prasidės sekmadienį 5 val. ryto Lietuvos laiku. Visas svarbiausias kovas galėsite pamatyti per „TV3 Sport“ kanalą arba „Go3“ platformoje.

Įdomu tai, kad 2017 m. J.Blachowiczius vos nebuvo atleistas iš UFC. Tuo metu lenkas šioje organizacijoje turėjo 2 pergales ir 4 pralaimėjimus. Po 2 nesėkmių iš eilės atrodė, kad tuo metu 34-erių sulaukęs lenkas nebeturi ateities UFC.

„O, Dieve, po pralaimėjimo Cumminsui tikrai maniau, kad jis bus atleistas. Su nerimu laukiau elektroninio laiško apie atleidimą. Tada su UFC kovų rengėju Micku Maynardu derėjausi visą parą. Naktis buvo tikrai labai sunki. Spaudžiau juos, kad suteiktų Janui dar vieną šansą. Pasakiau, kad jis yra didžiulė žvaigždė Lenkijoje. Žinojau, kad jie nori surengti ten turnyrą, todėl pasakiau, kad jis privalo būti tame turnyre. Tai buvo paskutinis mano argumentas“, - ESPN pasakojo J.Blachowicziaus agentė ir mergina Dorota Jurkowska.

Galiausiai D.Jurkowska įkalbėjo UFC vadovus suteikti J.Blachowicziui dar vieną šansą. Lenkas gimtinėje jų nenuvylė, efektingai „užsmaugdamas“ Deviną Clarką. Taip jis pradėjo 4 pergalių seriją, priartinusią jį prie viršūnės. J.Blachowiczių 2019 m. buvo sustabdęs Thiago Santosas, bet į tai lenkas sureagavo laimėdamas dar 4 kovas iš eilės ir tapdamas naujuoju pussunkio svorio kategorijos čempionu.

„Prieš tą kovą Lenkijoje pradėjau tikėti savimi. Viduje tiesiog degiau. Žinojau, kad tai negali būti pabaiga, kad mano nuotykis negali taip užsibaigti. Žinojau, kad privalau laimėti tą kovą ir įrodyti sau, kad galiu būti daug geresnis kovotojas“, - pasakojo J.Blachowiczius.

Lenkas per karjerą dar negavo progos susikauti su pussunkio svorio kategorijos legenda Jonu Jonesu, bet tikisi, kad savo galimybės dar sulauks: „Tikiu, kad ateityje gausiu tą kovą. Jei nesikausime UFC, tai nuvyksiu į jo salę Albukerkėje ir ten su juo kovosiu. Mes tai tikrai padarysime. Visgi, dabar apie Joną negalvoju, visos mano mintys apie Adesanyą. Tai visai kito stiliaus kovotojas. Prieš tokį varžovą man niekada nėra tekę kovoti, tačiau tikiu, kad kartu su treneriais radome jo silpnąsias vietas, kuriomis mėginsime pasinaudoti. Parversiu jį arba nokautuosiu ir laimėsiu šią kovą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų