„Žalgiris“
II kėlinys, 2 min.
28
:
20
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Eimantas Stanionis ir Justinas DeLoachas | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis ir Justinas DeLoachas | Organizatorių nuotr.

 26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (12-0-0, 9 nokautai) planavo į profesionalų bokso ringą grįžti kovo 27 d., tačiau „Boxing Scene“ informuoja, kad jo kova su Thomasu Dulorme (25-4-1, 16 nokautų) buvo perkelta į balandžio 10 d. Apie galimą šių boksininkų kovą buvo kalbama dar praėjusių metų gruodį, tačiau Th.Dulorme tada nespėjo atsigauti nuo koronaviruso, o lietuvio varžovu buvo paskirtas Janeris Gonzalezas, kurį E.Stanionis nokautavo 9-ajame raunde.

Teigiama, kad E.Stanionis ir Th.Dulorme „apšildys“ Jarono Enniso ir Sergejaus Lipineco kovą. Tai turėtų būti pirmas kartas per lietuvio karjerą, kai jo kovai bus numatyta 12 raundų.

„Box rec“ pusvidutinio svorio kategorijos reitinge Th.Dulorme šiuo metu yra 20-as, o E.Stanionis – 25-as. Ši kova būtų reikšminga WBA organizacijai, nes ji yra reitingavusi abu kovotojus: E.Stanionis neseniai šoktelėjo į 10-ą vietą, o Th.Dulorme yra 14-as.

Th.Dulorme 2015 m. kovėsi su pačiu Terence‘u Crawfordu dėl WBO lengvesniojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Tada Puerto Riko kovotojas 6-ajame raunde pralaimėjo techniniu nokautu. Vėliau jis sutiko ir daugiau garsių varžovų. 2017 m. jis teisėjų sprendimu pralaimėjo dabartiniam čempionui kubiečiui Yordeniui Ugasui, 2018 m. pasiekė lygiąsias prieš Jessie Vargasą, o šių metų rugpjūtį teisėjų sprendimu pralaimėjo dar vienam dabartiniam čempionui Jamalui Jamesui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų