„Žalgiris“
I kėlinys, 9 min.
23
:
12
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Pele | Instagram.com nuotr

Pele | Instagram.com nuotr

 Brazilijos futbolo legenda, vienas geriausių visų laikų žaidėjų Pele Brazilijoje paskiepytas nuo koronaviruso. 80-metis vyras pagal amžių patenka į rizikos grupę, todėl greitai sulaukė savo eilės gauti skiepą.

„Ši diena man bus nepamirštama – buvau paskiepytas! Pandemija dar nesibaigė. Privalome išlikti kantrūs ir laikytis disciplinos, kol bus paskiepyta daugiau žmonių. Prašau, plaukite rankas ir likite namuose, jei tai įmanoma. Išėję į lauką nepamirškite kaukės ir laikykitės saugaus atstumo. Visa tai praeis, jei galvosime apie kitus ir padėsime vieni kitiems“, - rašė Pele.

Legendinis futbolininkas pastaruoju metu turėjo nemažai sveikatos problemų, todėl vakcina jam buvo labai reikalinga. Pele nuo pat praėjusių metų kovo mėnesio, kai paskelbta koronaviruso pandemija, izoliavosi namuose. Neskelbiama, kurio gamintojo vakcina buvo paskiepytas Pele, taip pat nepranešta, ar jam buvo suleista pirmoji, ar antroji dozė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų