FIFA logo | Organizatorių nuotr.

FIFA logo | Organizatorių nuotr.

 2022 m. pasaulio futbolo čempionatas numatytas tik lapkričio 21 – gruodžio 18 dienomis Katare, bet jau pradėta prekyba bilietais į finalines rungtynes.

„The Sun“ praneša, kad sirgaliams siūlomas beveik 50 tūkst. eurų vertės paketas. Už šią sumą galima nusipirkti 2 bilietus, o į kainą yra įskaičiuota ir keturi patiekalai rungtynių metu, gaivinantys gėrimai, kokteiliai ir alkoholis. Šiems sirgaliams būtų garantuotos geriausios vietos naujajame stadione, rezervuota vieta automobilių stovėjimo aikštelėje ir tam tikras suvenyras, priminsiantis 2022 m. finalą.

Pasaulio čempionato finalas numatytas Lusailo nacionaliniame stadione, kuris talpins 80 tūkst. sirgalių. Tiesa, naujasis stadionas vis dar nepastatytas. Pagal ankstesnius planus, jo atidarymas planuojamas 2021 m. gegužę.

Kol kas aišku tik tai, kad pasaulio čempionate išvysime Kataro rinktinę. Atranką į pasaulio čempionatą daugelyje žemynų dar net neprasidėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų