Israelis Adesanya | Youtube.com nuotr.

Israelis Adesanya | Youtube.com nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą bus surengtas „UFC 259“ turnyras, kurio MMA gerbėjai neturės teisės praleisti – viename turnyre įvyks net 3 titulinės kovos.

Rusas Piotras Janas (15-1) pirmą kartą gins svorio kategorijos iki 61,2 kg pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Aljamainą Sterlingą (19-3), o geriausia visų laikų moterų MMA kovotoja brazilė Amanda Nunes (20-4) sieks apginti svorio kategorijos iki 65,8 kg pasaulio čempionės diržą prieš australę Megan Anderson (10-4). Turnyrą vainikuos viena įspūdingiausių metų kovų – MMA narve nenugalėtas vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas nigerietis Israelis Adesanya (20-0) pakilo per vieną svorio kategoriją į viršų ir bandys atimti pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą iš lenko Jano Blachowicziaus (27-8). Pagrindinė turnyro programa prasidės sekmadienį 5 val. ryto Lietuvos laiku. Visas svarbiausias kovas galėsite pamatyti per „TV3 Sport“ kanalą arba „Go3“ platformoje.

I.Adesanya yra UFC čempionas svorio kategorijoje iki 84 kg, o kova su J.Blachowicziumi vyks svorio kategorijoje iki 93 kg. Nepaisant to, nigerietis praktiškai nepakeitė savo strategijos ir ruošiasi kovai panašiai, lyg ji vyktų vidutinio svorio kategorijoje.

„Dabar vaikštau sverdamas mažiau nei 90 kg, o penktadienį per svėrimus turėčiau pasiekti apie 87 kg ribą. Jei reikėtų, penktadienį galėčiau numesti svorį ir iki 84 kg. Man atrodo kvaila, kai kiti kovotojai aukštesnei svorio kategorijai bando dirbtinai priaugti svorio. Tada jie eina į narvą ir bando priprasti prie pasikeitusių kūno formų. Man tai atrodo kvaila. Net jei kaučiausi su 130-140 kg svorio varžovu, vis tiek tikėčiau, kad galiu jį įveikti. Blachowiczius nebus toks sunkus, kad tai turėtų kažkokios įtakos rezultatui. Problemų kils tik tada, jei jis sugriebs mane ir mėgins parversti“, - sakė I.Adesanya.

Manoma, kad jei nigerietis iškovos pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą, tuomet amerikietis Jonas Jonesas bent vienai kovai sugrįš į šią kategoriją ir superkovoje susitiks su I.Adesanya. Nigerietis kovos su J.Jonesu norėjo jau 2021 m. vasarą Las Vegaso stadione, bet viską sujaukė koronavirusas ir J.Joneso sprendimas siekti sunkiasvorių diržo.

„Tai kovai yra būtini sirgaliai. Negalėčiau kautis su Jonesu tuščioje arenoje“, - pridėjo I.Adesanya. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų