Kristijanas Kahlina | Organizatorių nuotr.

Kristijanas Kahlina | Organizatorių nuotr.

Nuomos pagrindais iš HNK „Gorica“ į Razgrado „Ludogorec“ atvykęs vartininkas Kristijanas Kahlina vakar buvo oficialiai pristatytas spaudos konferencijoje. 28-erių metų kroatas nieko neslėpė ir pabrėžė, kad į „Ludogorec“ persikėlė tik dėl to, kad sulaukė kvietimo iš Valdo Dambrausko.

„Aš žinau, į kokį klubą ateinu. „Ludogorec“ yra geriausias Bulgarijos klubas. Devynis mėnesius dirbome su Dambrausku, dirbome labai gerai bendraudami. Žinoma, esu pasirengęs kovoti dėl titulo. Todėl nusprendžiau priimti šį iššūkį“, - pradėjo K.Kahlina.

„Man svarbiausia, kad Dambrauskas pakvietė mane atvykti. Aš labai gerai žinau jo metodus. Nepažįstu nė vieno žaidėjo, bet svarbu tai, kad pažįstu trenerį. Aš čia dėl jo kvietimo, jei man būtų paskambinusi kita komanda, nebūčiau priėmęs jų pasiūlymo“, - pridūrė vartininkas.

„Turiu draugų, kurie žaidžia Bulgarijoje ir dėl jų stebėjau keletą rungtynių. Kai man paskambino Dambrauskas, aš taip pat žiūrėjau keletą rungtynių. Bet negaliu sakyti, kad mačiau rungtynes su „Lokomotiv“ ar CSKA, nes buvau su „Gorica“ klubu.

„Stengiuosi žaisti taip, kaip Marcas-Andre ter Stegenas. Prieš tai bandžiau žaisti kaip Gianluigi Buffonas, bet vokiečio žaidimo stilius - tai mano stilius “, - apibendrino K.Kahlina.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų