„Žalgiris“
IV kėlinys, 9 min.
92
:
77
Atsinaujins po sek
„Juventus“
„Mercedes F1 W12“ | Instagram.com nuotr

„Mercedes F1 W12“ | Instagram.com nuotr

 Antradienį bolidą naujajam „Formulės 1“ sezonui pristatė favoritė – „Mercedes“ ekipa. Net 7 kartus iš eilės Konstruktorių taurę laimėjusi komanda ir 2021 m. sezonui nusprendė juodai dažyti savo bolidus, taip prisidėdama prie Lewiso Hamiltono kovos su rasizmu.

„Kontraktą vieneriems metams pratęsiau todėl, kad per savo karjerą iš sportinės pusės jau ir taip pasiekiau praktiškai viską, ką norėjau, o žinant tai, kokia dabar nenuspėjama situacija pasaulyje, žiūrėti toli į priekį būtų rizikinga. Pasibaigus sezonui, galėsime kalbėti, ar verta man čia važiuoti toliau ir galbūt galėsime pridėti prie kontrakto dar vienerius metus. Anksčiau mano pagrindinis prioritetas buvo čempiono titulai, o dabar – lygybė. Pernai buvo daug kalbų apie tai, kad reikia mažinti socialinę nelygybę, siekti visų visuomenės grupių įsitraukimo ir t.t. Norėčiau, kad šiemet nuo kalbų būtų pereita prie darbų. Aišku, komanda yra sukurta tam, kad laimėtų. Visi vaikinai ir merginos sunkiai dirbo, todėl aš pasistengsiu jų nenuvilti“, - kalbėjo septyniskart pasaulio čempionas L.Hamiltonas, kuris šiemet gali pagerinti Michaelio Schumacherio visų laikų rekordą.

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas bolido pristatymo metu pažymėjo, kad dabartinėje situacijoje labai lengva „užmigti“ ant laurų, bet pasidžiaugė, kad ekipos nariai yra tokie patys užsivedę, kaip 2013 m., kai buvo siekiama pirmojo titulo.

„Kiekvienais metais iš naujo nustatome tikslus ir stengiamės į juos koncentruotis. Tai gali skambėti paprastai, bet tai yra labai sudėtinga, todėl per šio sporto istoriją daugiau ir nebuvo komandų, laimėjusių 7 titulus iš eilės. Jei pripranti prie sėkmės ir nebeįdedi tiek pastangų, kiek anksčiau, tada gali nutikti daug blogų dalykų, tačiau mūsų komandoje tokios grėsmės kol kas neįžvelgiu. Komandoje matau tą patį užsidegimą, aistrą ir degančias akis, kaip ir 2013 m., kai pirmą kartą įžengiau pro duris. Šiemet turime naują iššūkį, kitąmet turėsime didžiulius techninio reglamento pokyčius, todėl motyvacijos mums tikrai netrūksta“, - sakė T.Wolffas.

„Mercedes“ bolido pristatymas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų