Trečiasis Baltijos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato etapas | Organizatorių nuotr.

Trečiasis Baltijos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato etapas | Organizatorių nuotr.

 Vasario 27-28 dienomis vyko trečias Baltijos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato etapas – „TOPSport – Sostinė Cup“.

50+ amžiaus grupėje į finalinį ketvertą prasibrovė Kauno komanda „Perkūnas“ (Tomas Kurklietis, Gediminas Rožinskas),  vilniečių komandos „Alkidėja“ (Tomas Bruzga, Raimundas Arbočius), „UAB“ (Miroslav Rynkevič, Jaroslav Borkovskij) ir Rokiškio komanda (Aurimas Laužadis, Raimundas Dilys). Vilniaus komanda „Alkidėja“ mažajame finale įveikė kauniečius ir iškovojo trečią vietą. Finale, kaip ir pirmus du etapus, vėl kovojo Vilniaus „UAB“ ir „Rokiškis“. Šį kartą geriau sužaidė rokiškėnai Aurimas su Raimundu ir iškovojo pirmą vietą.

Bendroje įskaitoje po trijų etapų pirmauja „UAB“ – 146 taškai. Antroje vietoje „Rokiškis“ – 132 taškai. Trečioje vietoje vilniečiai „Alkidėja“ – 110 tšk.

40+ amžiaus grupėje visas prizines vietas iškovojo Vilniaus komandos. Čempionais tapo Mindaugas Skarulskis ir Marius Linartas, antri liko Darius Abromavičius ir Kazys Untulis, bronzos medaliais pasidabino Darius Dudėnas ir Mindaugas Veiveris. Ketvirtą vietą užėmė šiauliečiai Danas Mikolaitis ir Haris Šarkauskas.

Po trijų etapų 40+ grupėje  su 146 taškais pirmauja Darius Abromavičius ir Kazys Untulis. Antrą vietą užima komanda „Vilnius“ (Darius Dudėnas, Mindaugas Veiveris) su 130 taškų. Trečioje vietoje šiauliečiai Danas Mikolaitis ir Haris Šarkauskas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų