Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „DFB Pokal“ taurės ketvirtfinalyje 1 – 0 įveikė Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Jadonas Sancho 9-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Erlingas Haalandas 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Marcusas Thuramas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

J.Sancho 66-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Dortmundo ekipą į priekį 1:0.

Mahmoudas Dahoudas per pridėtą rungtynių laiką buvo nubaustas raudona kortele ir Dortmundo ekipa liko rungtyniauti dešimtyje.