:
39
Atsinaujins po sek
„Real“

Turino „Juventus“ Italjos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 0 nugalėjo „Spezia“ futbolininkus.

Federico Chiesa 10-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Cristiano Ronaldo 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Alvaro Morata 62-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus" ekipą į priekį 1:0.

F.Chiesa 71-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir nukreipęs jį į vartus padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

C.Ronaldo 89-ąją minutę šiame susitikime taip pat pridėjo įvartį ir rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

Andrejui Galabinovui per pridėtą rungtynių laiką nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ant 04-20 Hellas Verona 21 : 45 Fiorentina
Tre 04-21 Milan 19 : 30 Sassuolo
Tre 04-21 Juventus 21 : 45 Parma
Tre 04-21 Crotone 21 : 45 Sampdoria
Tre 04-21 Bologna 21 : 45 Torino
Tre 04-21 Spezia 21 : 45 Internazionale
Tre 04-21 Udinese 21 : 45 Cagliari
Tre 04-21 Genoa 21 : 45 Benevento