Israelis Adesanya | „Stop“ kadras

Israelis Adesanya | „Stop“ kadras

  Praėjusių metų rugsėjį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 253“, kurį vainikavo grandiozinė kova dėl UFC pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo tarp 31-erių nigeriečio Israelio Adesanyos (20-0) ir 29-erių brazilo Paulo Costos (13-1). Visgi kova nepateisino fanų lūkesčių – P.Costa atrodė labai blankiai ir jau antrojo raundo pabaigoje pralaimėjo techniniu nokautu.

Brazilas nė karto nebandė parversti varžovo, taip pat nesurengė nė vienos grėsmingesnės atakos. I.Adesanya praliejo P.Costa kraują, o raundui artėjant prie pabaigos jis tiesiog suklupo ir aklai gynėsi parteryje. Teisėjas čia pat nutraukė kovą ir nigerietis laimėjo techniniu nokautu.

Tai buvo pirmasis P.Costa pralaimėjimas karjeroje, o praėjus jau beveik pusei metų, brazilas pripažino, kad miego trūkumas ir suvartotas alkoholis galėjo būti priežastys, kodėl jis negalėjo pasirodyti gerai.

„Kai kovojau, buvau šiek tiek apgirtęs, galbūt tai buvo pagirios“, – portugališkai savo „youtube“ kanale prisipažino P.Costa. „Negalėjau užmigti dėl kojos mėšlungio. Turėkite omenyje, kad kova vyko 9 valandą ryto vietos laiku, mes turime pabusti 5 valandą, kad pasiruoštume, apsivyniotume rankas ir panašiai. UFC liepė pabusti 5 ryto ir eiti į areną, o aš nemiegojau iki 2.30 val.

Tai buvo mano klaida, aš nieko nekaltinu, pats pasirinkau tai daryti. Norėdamas užmigti, nes buvau nemiegojęs 24 valandas, išgėriau per daug vyno. Išgėriau vieną taurę – nesuveikė, dvi – neveikė, pusę butelio taip pat nesuveikė, tai išgėriau visą vyno butelį“.

Tokius pasiteisinimus išgirdęs I.Adesanya nesulaikė juoko ir „MMA Junkie“ teigė, kad tai yra komedija.

„Tai tiesiog juokinga“, – sakė I.Adesanya. „Yra keletas dalykų, kuriuos aš esu padaręs anksčiau prieš savo kovas, bet aš pasimokiau iš savo klaidų ir vis tiek eidavau ir iki galo padarydavau savo darbą. Kai kurie žmonės tiesiog negali susitvarkyti su tokiu gyvenimo būdu“.

I.Adesanya glumina tai, kad P.Costa tokį pareiškimą padarė praėjus daugiau nei penkiems mėnesiams nuo kovos.

P.Costa itin stengėsi gauti revanšinę kovą prieš I.Adesanya ir teigė, kad narve jis jį „nužudys“ už tai, kaip I.Adesanya pasielgė po pergalės, kai atliko nepadorų gestą.

I.Adeanya sako, kad toks nusiteikimas nebus naudingas P.Costa karjerai, kuris jau balandžio 17-ą dieną kovos prieš buvusį čempioną Robertą Whittakerį bei tikisi, kad po šios kovos sugrįš į pretendentus dėl titulo.

Pasak I.Adesanya, jeigu P.Costa nori, kad jų antroji kova būtų kitokia, jis turi padaryti pakeitimus tiek psichologijoje, tiek fiziškume.

„Aš jums pasakysiu vieną dalyką: geriausią, ką reikia padaryti būnant jo vietoje, tai priimti faktą, kad jis pralaimėjo. Jam buvo išspardytas užpakalis. Visi tie bandymai ieškoti pasiteisinimų ilgame laikotarpyje jam tik pakenks. Jis ieško pasiteisinimų, nes jo ego negali susitaikyti su tuo, kad „lieknas klounas“ išspardė jo užpakalį“, – sakė I.Adesanya.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų