Eimantas Stanionis | „Twitter“ nuotr.

Eimantas Stanionis | „Twitter“ nuotr.

 Egidijus Kavaliauskas ilgą laiką buvo vienintelis Lietuvos kovotojas, patenkantis į stipriausių pasaulio profesionalų bokso organizacijų 15-ukus. Pirmadienį prie jo prisijungė ir Eimantas Stanionis.

Naujajame WBA pusvidutinio svorio kategorijos reitinge E.Stanionis (12-0-0) iš karto šoktelėjo į 10-ą poziciją. Už lietuvio nugaros atsidūrė net ir JAV žvaigždė Keithas Thurmanas bei potencialiu varžovu vadinamas Thomasas Dulorme.

WBA organizacija dėl neaktyvumo neseniai atėmė pasaulio čempiono diržą iš filipiniečio Manny Pacquiao. Jie paaukštino kubietį Yordenį Ugasą iki WBA (Super) čempiono statuso, o amerikietis Jamalas Jamesas turi WBA reguliarųjį pasaulio čempiono diržą.

Naujasis WBA pusvidutinio svorio kategorijos reitingas:

Naujasis WBA pusvidutinio svorio kategorijos reitingas | Organizatorių nuotr.

Naujasis WBA pusvidutinio svorio kategorijos reitingas | Organizatorių nuotr.

Jau senokai buvo skelbta, kad E.Stanionis į ringą grįš kovo 27 d. Taip pat pasklido gandai, kad jis susikaus su Th.Dulorme, tačiau iki šiol lietuvio varžovas oficialiai nėra paskelbtas.

E.Kavaliauskas į WBA reitingą nepatenka, tačiau jis WBO reitinge užima 5-ą vietą, o WBC reitinge žengia 6-as. IBF reitinge nėra nei E.Kavaliausko, nei E.Stanionio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų