Josepas Maria Bartomeu  | Scanpix nuotr.

Josepas Maria Bartomeu | Scanpix nuotr.

„Barcelonos“ komandą supurtė dar vienas didžiulis skandalas. Pranešama, jog policija sulaikė buvusį katalonų ekipos prezidentą Josepą Maria Bartomeu, klubo generalinį direktorių Oscarą Grau, teisės skyriaus vadovą Romaną Gomezą Ponti ir buvusį direktorių Jaume Masferrerą.

Visi šie asmenys buvo nuvežti į vietos policijos komisariatą, kur pateiks savo liudijimus. Tikimasi, jog pastarieji bus paleisti ir artimiausią naktį galės praleisti namuose.

Šis suėmimas yra „Barcagate“ skandalo tęsinys. Kiek anksčiau buvo praneša, jog Katalonijos policija surinko užtektinai įrodymų, kad apkaltintų „Barcelonos“ prezidentą korupcija. Teigiama, kad pareigūnams užkliuvo vadinamasis „BarcaGate“ skandalas, kai klubas pasamdė kitą kompaniją „I3 Ventures“, jog ši atakuotų tiek politinius J.Bartomeu oponentus, tiek kitus „Barcelonos“ žaidėjus. Tada nuo „I3 Ventures“ kliuvo L.Messi, Gerardui Pique, Pepui Guardiolai, Carlesui Puyoliui ir Xavi. Apie juos buvo rašomi neigiami komentarai socialiniuose tinkluose.

Iš pradžių buvo tvirtinama, jog „Barcelona“ sumokėjo kompanijai sumą, kuri net šešis kartus viršijo rinkos kainą. Visgi atlikus auditą šie kaltinimai buvo atmesti.

Priminsime jog J.M.Bartomeu pasitraukė iš savo pareigų 2020 m. spalio mėn. 27-ąją dieną. Naujasis katalonų prezidentas turėtų būti išrinktas jau kovo 7-ąją dieną. Šiuo metu dėl yra likę vos trys kandidatai: Joanas Lapora, Victoras Fontas ir Toni Freixa.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų