Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | Organizatorių nuotr.

Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | Organizatorių nuotr.

„Labai džiaugiausi rezultatu, tačiau labai nesmagu prieš Remigijų. Džiaugiuosi. Norėjau tą kovą padaryti įspūdingą. Pats stebėjausi, kokie galingi gavosi smūgiai. Eina sau – viskas pavyko, – sportas.lt sakė sekmadienį „KOK Classic 5“ ringe tris kartus savo varžovą į nokdauną pasiuntęs Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus.

Kovotojas prisipažino nesitikėjęs fitneso atstovo Remigijaus Viršilos aršaus puolimo. „Tačiau jis bandė mane nokautuoti savo stipriais smūgiais, prisipažinsiu, tikėjausi, kad jis nuo manęs bėgios po ringą, – negailėjo gerų žodžių savo priešininkui kovotojas. – Bet jis ėjo „persimušinėti“ su manimi. Tai mane labai nustebino – R.Viršila stojasi, eina į priekį. Vaikinas turi charakterį. To nesitikėjau. Mano akyse jis labai pakilo. Jaučiu jam milžinišką pagarbą. Smagu, kad su R.Viršila liko puikūs santykiai, abipusė pagarba. Tiesą sakant, būtent jam reikėtų dėkoti, kad sutikdamas kovoti, jis padarė kažką įspūdingo – visas internetas mirga marga. Ir pačiam bus, ką prisiminti. Tai man patinka“.

D.Rimkus teigė, kad viskas vyko pagal planą – kova turėjo baigtis anksčiau laiko.

„Prieš kovą galvojau apie gražią kovą, bijojau lygiųjų. Norėjau kuo daugiau smūgių pataikyti... Buvo daug jaudulio ir atsakomybės ant mano pečių“, – teigė D.Rimkus.

Ne vieną kartą prieš kovą jis girdėjo: „Na, jeigu pralaimėsi, tai jau viskas...“

„Žmonės man netgi priminė ir pažadą eiti dirbti „Teleloto“ kamuoliuku, jei pralaimėsiu. Visokių žinučių gavau prieš kovą. Buvo ir tokių, kurie anksčiau apsivardžiuodavo, o dabar atsiuntė žinutę, kad apsikirps kaip aš, – juokėsi „Rimkenzo“. – Gavau ir „Prašau nepralaimėk, nes būsiu skolingas merginai picai“, vienas vaikinukas žadėjo man atiduoti savo seną automobilį, jei laimėsiu. Kažkokį seną „mersą“, kuris jam pačiam nepatinka. Įdomu, kaip ten bus“.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Akivaizdu, kad „Impact“ kova buvo labai populiari internete – prieš pat kovą buvo „lūžęs“ ir organizatorių serveris.

„Net neįsivaizduoju, kiek iš viso žmonių stebėjo mūsų kovą, bet žinau, kad vienas bičiukas feisbuke stream’ino – mūsų kovą žiūrėjo 20 tūkst. žmonių, jai pasibaigus pas jį liko tik 2 žiūrovai. „Discord’e“ kovą stream’ino apie 50 kanalų... Buvo reikalų. Kur tik įmanoma, ten ši kova sukosi. Beje, kai tik transliacija užlūžo, pakibo ir mano „Instagram’as“ nuo žinučių. Negalėjau net žmonėms atrašyti. Streso buvo, priėmiau labai asmeniškai, kad stream’as lūžo. Pats sakiau, kad pirktų transliaciją, o dabar „va“... Bet viskas buvo greitai sutvarkyta, nors jau buvau sugalvojęs, kad klijuosiu kamerą prie galvos ir stream’insiu“.

Sulaukęs klausimo, kokie dabar planai sukasi galvoje, D.Rimkus net neabejojo: „Matas Pultaražinskas – pats metas būtų su juo sukovoti. Bet čia savo likimą dovanoju Lietuvos Bushido federacijos (LBF) prezidentui Donatui Simanaičiui. Ką jis sugalvos, taip ir bus“.

Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Netrukus D.Rimkus prisiminė: „Ai, dar liko nesuvestos sąskaitos su Eugenijumi Ostapenko“.

Sulaukė pasiūlymų

„Viskas gerai, mėlynių nėra, bet „prasileidau“ į vietą, kur turėjau traumą... Ant įkvėpimo užtaikė, – prisiminė savo debiutą ringe R.Viršila. – Pirmasis raundas? Visai normaliai atstovėjau ir prieš antrą raundą net nebuvo kilusi mintis nutraukti kovos. Tačiau viskas greitai baigėsi... Dar norėjau stotis, treneris sakė „pailsėk“, bet teisėjas Saulius Šeškevičius žinojo, kad tęsti nereikėtų. Yra kaip yra“.

Dovydas Rimkus ir Eugenijus Ostapenko | asmeninio archyvo nuotr.

Dovydas Rimkus ir Eugenijus Ostapenko | asmeninio archyvo nuotr.

29-ų vaikinas prisipažino, kad dabar pagrindinė jo veikla – žinučių, kurių sulaukė tūkstančiais, atrašinėjimas. „Vakar viskas užlūžo... Tiesą pasakius, nesitikėjau, kad bus toks žiūrimumas, – teigė R.Viršila. – Kosmosas. Tikrai nesitikėjau pralaimėjęs sulaukti tiek palaikymo. Sulaukiau pagyrų, kad kėliausi, kovojau, o svarbiausia, kad išdrįsau žengti į ringą“.

Remigijus Viršila | Organizatorių nuotr.

Remigijus Viršila | Organizatorių nuotr.

R.Viršila teigė, kad iš anksto sudėlioto kovos plano laikytis sekmadienio vakarą nepavyko.

„Su treneriais kalbėjome, jei man nepavyks jo „paimti“ per atstumą, tada jau reikėtų eiti į karą. Tačiau karas prasidėjo nuo pirmųjų sekundžių, žinojau, kad tokiu atveju arba jis mane kirs, arba aš jį. Technika nugalėjo. Bet ir aš ne vieną smūgį jam pataikiau, – džiaugėsi atletas. – O pats į barzdą prasileidau, nors ir bandžiau „atsimušinėt“. D.Rimkus – staigus, greitas, o aš tris savaites besiruošęs, sunku buvo jį sugaudyti, todėl iškart į karą puoliau. Į ringą ėjau su mintimis, kad turiu nugalėti, kad jis nėra man draugas... Žinojau, kad pasiduoti negalėsiu. Taip ir nutiko. Kritau, stojausi. Nokdaunas? Pirmasis? Užkliuvau už teisėjo kojos, prasileidęs smūgį... O štai antrasis – tai jau ten švarų į barzdą prasileidau, susisuko viskas, bet ganėtinai greitai atsigavau“.

„Ar nori tęsti kovą?“ – tada paklausė S.Šeškevičius.

Nuskambėjo R.Viršilos „Be abejo“, o po kelių sekundžių ir gongas, skelbiantis apie pirmojo raundo pabaigą.

„O, pirmą atlaikiau“, – stovėdamas savo ringo kampe galvojo R.Viršila.

Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

O po kovos atletas sulaukė dar ne vieno pasiūlymo kautis ringe. „Manau, kad ringe dar mane pamatysite, tik jau ne prieš profesionalus, o savo lygio sportininkus, – sakė R.Viršila. – Pasiūlymai? Visokių buvo. Rašė ir Paulius Aršauskas, kad duos man 10 tūkst. eurų, jei eisiu su juo į ringą. Bet gal jis tik norėjo pasirodyti... Dar yra Elonas Penikas. Žmonės siūlo kautis su juo. Bet tokiems žmonėms aš reklamos daryti nenoriu. Gal rasime įdomesnių žmonių. O aš šio sporto nesirengiu mesti. Bus fitnesas ir bus boksas. Jau įtraukiau bokso treniruotes į savo dienotvarkę“.

Žiūrimumo rekordai

LBF prezidentas D.Simanaitis sportas.lt sakė, kad „KOK Classic 5“ turnyras pagerino visus Lietuvos sporto žiūrimumo rekordus.

„Tačiau susidūrėme su tam tikromis problemomis – kiek sugebėjome, sustabdėme stream’erius. Turime žmonių, kurie nelegaliai transliavo turnyrą duomenis ir kreipsimės į teismą. Taip, LBF pradės kovą su transliacijų vagimis“, – pabrėžė D.Simanaitis.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Paklaustas dėl strigusios transliacijos ir „lūžusio“ serverio, D.Simanaitis išskyrė du svarbius momentus: žiūrovų antplūdis ir įsilaužėlius. „Žiūrovai nematė pirmųjų dviejų kovų, tačiau sugebėjome viską nukreipti į serverius užsienyje, todėl viskas buvo greitai sutvarkyta. Pirmą kartą susidūrėme su tokia situacija. Peržiūrų skaičiai daugiau negu pateisino lūkesčius. Galiu drąsiai teigti, kad Lietuvoje dar nebuvo nė vieno tokio įvykio, kuris būtų užėmęs visą socialinę erdvę. Manau, kad tai trečias pagal populiarumą įvykis per pastaruosius dvejus metus po prezidento ir Seimo rinkimų. Tiek viskas mirgėjo „KOK Classic 5“ turnyru. Skaičiai kosminiai. Pasiekėme rekordus ir televizijos transliacijomis – turnyras sulaukė didelio susidomėjimo ir užsienyje“, – pabrėžė D.Simanaitis.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (23)
Registruoti
Anoniminiai (23)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų