Egidijus Binkulis | Igno Jakučio nuotr.

Egidijus Binkulis | Igno Jakučio nuotr.

 Lietuvos ledo ritulio čempionate išrinktas perspektyviausias 2020-2021 metų žaidėjas. Pasibaigus balsavimui paaiškėjo, jog balsavime triumfavo „Kaunas Hockey“ puolėjas Egidijus Binkulis. Po kelių metų užsienyje į gimtinę sugrįžęs 20-metis šiame sezone nepraleido nė vienerių rungtynių ir iš viso pelnė 12 įvarčių bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

E. Binkulis surinko daugiausiai balsų žiniasklaidos atstovų balsavime, o komandų balsavime pasidalino pirmąją vietą su žiūrovų balsavime triumfavusiu „Hockey Punks“ nariu Domu Janušoniu. Pastarasis rinkimuose užėmė antrąją vietą, o už jo liko „Energijos – Geležinio Vilko“ puolėjas Rojus Plepys ir „Baltų Ainių“ narys Damiras Shafeevas.

Šiemet Lietuvos čempionato geriausiuosius rinks trys grupės: visos Lietuvos čempionato dalyvės, žiniasklaidos atstovai ir žiūrovai balsuodami asociacijos „Hockey Lietuva“ Facebook puslapyje. Kiekvieno rinkimų dalyvio geriausiam trejetukui bus išdalinti balai (1 vieta – 3 balai, 2 vieta - 2 balai, 3 vieta – 3 balai), o taip pat žaidėjams bus pridedami papildomi balai už jų pasirodymus reguliariajame sezone (turo MVP titulas – 2 balai, patekimas į mėnesio komandą – 1 balas). Suskaičiavus visus balus daugiausiai jų surinkęs atstovas bus pripažintas nugalėtoju, o jam bus įteiktas specialus prizas.

Visus Lietuvos čempionato geriausiųjų rinkimų „PERSPEKTYVIAUSIAS ŽAIDĖJAS“ kategorijos balsus ir galutinę balsų rikiuotę galite rasti paspaudę šią nuorodą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų