Darius Dinda, Domas Jankauskas ir Lukas Žukauskas | Jauniaus Sarapo nuotr.

Austrijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionatas. Pirmadienį vyko jaunių amžiaus grupės sprinto lenktynės.

Tarp merginų 6 km distancijoje greičiausia buvo slovėnė Lena Repinč (17:04.9 min., 1 baudos ratas), aplenkusi italę Lindą Zingerlę (+5.2, 1) ir vokietę Seliną Grotian (+11.6, 0). Viktorija Kapancova suko 2 baudos ratus ir finišavo 80-a (+4:35.8), o labai nesėkmingai šaudžiusi Lukrecija Daugirdaitė tarp 99 sportininkių buvo 96-a (+8:01.9, 8). Į persekiojimo lenktynes lietuvės nepateko.

Vaikinų 7,5 km lenktynes laimėjo rusas Denisas Irodovas (18:22.5, 0). Sidabrą pelnė italas Fabio Pilleris Cottreris (+21.1, 0), o bronzą – lenkas Janas Gunka (+27.9, 1). Domas Jankauskas finišavo 83-ias (+4:26.9, 3), o Darius Dinda tarp 111 sportininkų liko 90-as (+4:48.3, 4). Lietuvos vaikinai taip pat liko už persekiojimo lenktynių borto.

Antradienį sprinto distancijos lauks ir jaunimo grupės vaikinų bei merginų.