Martinas Schilleris | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Martinas Schilleris | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Rungtynių maratoną tęsiantis Kauno „Žalgiris“ antradienį Eurolygoje susitinka su Vilerbano ASVEL ekipa.

Prancūzijos klubas dabar turi septynių pergalių seriją.

„ASVEL yra viena atletiškiausių komandų turnyre, kuri Kaune jau yra kelias dienas, nes atvyko tiesiai po mačo Barselonoje. Puolime jie daug žaidžia arti krepšio su Fallu, Kahudi ir Lighty. Šie dalykai juos daro ypatingais.

Reikia prižiūrėti varžovų tritaškius, kadangi juos pataiko aukštu procentu, nors ir nemeta labai daug. Kahudi ir Howardas yra pagrindiniai ASVEL žaidėjai.

Mano nuomone, dėl Howardo pasirodymo pastaruoju metu ASVEL žaidžia labai sėkmingai. Fallas vėl žaidžia daugiau minučių ir yra savotiškas „X faktorius“, – sakė austras.

Jis tiki, kad Thomas Walkupas galės žaisti: „Vakare sportuosime ir tada matysime. Esu optimistiškai nusiteikęs dėl jo žaidimo rytojaus mače“.

Treneris teigia, kad Artūro Milaknio netektį turės kompensuoti Karolis Lukošiūnas ir Steve’as Vasturia.

„Turime Vasturią ir Lukošiūną, kurie Eurolygoje nežaidė dėl objektyvių priežasčių. Manau, kad jie mums bus naudingi. Taip pat išaugs minutės Hayeso, Jokubaičio, Grigonio. Tas 20 minučių turės kompensuoti šie vyrukai“, – sakė austras.

Jis įvertino ASVEL trenerio TJ Parkerio darbą.

„Man patinka Parkerio darbas. Pagarba jam, nes man patinka ASVEL žaidimas. Įsivaizduoju, kad nelengva būti Tony Parkerio broliu ir susitvarkyti su visomis kalbomis, kai tavo brolis yra organizacijos galva. Žmonės gali kritikuoti jį kiek tik nori, bet viskas vertinama pagal rezultatus ir žaidimą. Manau, kad TJ atlieka puikų darbą“, – kalbėjo M.Schilleris. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų