Tadas Kijanskas | Organizatorių nuotr.

Tadas Kijanskas | Organizatorių nuotr.

Sportas.lt redakciją savaitgalį pasiekė informacija, kad Pirmos lygos licenciją gavęs „Garliavos“ klubas svarsto dėl dalyvavimo antrajame pagal stiprumą šalies divizione. Klubo vadovas Tadas Kijanskas šiuos gandus paneigė.

„Nuo pat pirmos dienos, kai siekėme gauti Pirmos lygos licenciją, darome viską, kad galėtumėm šioje lygoje startuoti. Be abejo, sprendžiame finansinį klausimą, tačiau tuo nesiskiriame nuo nei vieno kito klubo. Į viską žiūrime rimtai, dirbame tikslingai ir kryptingai, turime tikslus ir jų siekiame. O kalbant apie tuos gandus, tai per pastarąjį laiką jų prisiklausėme tiek, kad patys nebežinome, kuo tikėti“, - sportas.lt sakė T.Kijanskas.

„Garliava“ yra viena iš pirmųjų Pirmos lygos ekipų, pradėjusių pasiruošimą naujajam sezonui. Tuomet vadovai dar net nežinojo, ar klubui bus suteikta pirmos lygos licencija. Klubo akademija dalyvauja sertifikavimo procese, o komanda pildosi Kauno apskrities žaidėjais, kuriems šiame sezone A lygos kartelė pasirodė iškelta pernelyg aukštai. „Galvoju, kad galime būti ta atsvara Kaune, kuri suteikia žaidėjams šansą vėliau sugrįžti į A lygą ir užsikabinti joje.

Apskritai, norėčiau pasidžiaugti pasikeitusiu tiek Pirmos, tiek Antros lygos formatu. Mūsų organizacija tikrai pozityviai vertina faktą, kad lygas sudarys nebe komandos, o klubai. Neslėpkime, kad ankstesniais metais netrūkdavo tokių juridinių vienetų, kurie ateidavo pasižaisti, bet jiems visiškai nebuvo svarbu, kas bus rytoj.

Mes patys į viską žiūrime atsakingai, todėl su klubo akademijos komandos dalyvavaujame sertifikavime. Pirmajame sezone tikimės tinkamai atstovauti savo rajonui, tačiau tuo pačiu mąstome blaiviai, dėl to labai aukštų tikslų nekeliame“, - komentavo T.Kijanskas.

Priminsime, kad šiuo metu Pirmos lygos licencijas turi šešiolika klubų. Būtent tiek dalyvių numatyta balandį prasidėsiančiame sezone.  

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų