Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Nors sekmadienio vakarą daugelis „KOK Classic 5“ turnyro žiūrovų laukė „Impact“ kovos, kurioje bokso pirštines surėmė Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus ir fitneso atstovas Remigijus Viršilą, tikra vakaro puošmena tapo devyniolikmečio „titano“ Mato Pultaražinsko dvikova su Alexu Mošinu.

„100 proc. tai buvo geriausia vakaro kova, geriausias vakaro nokautas“, – bendraudamas su sportas.lt plačiai šypsojosi klubo „Titanas“ auklėtinis.

Antrame raunde lietuvis savo varžovą nokautavo smūgiu keliu. „Žinojau, kad jis nepakils“, – sakė M.Pultaražinskas.

Tačiau ne viskas atrodė taip sklandžiai, kaip galėtų pasirodyti – pirmajame raunde nokdauną patyrė ir lietuvis.

„Ir pačiam buvo neramu tada, tačiau kova yra toks dalykas… Čia negali pasiduoti, čia reikia iki galo. Pasisekė, viskas baigėsi gerai, – kalbėjo M.Putaražinskas. – Galbūt, nuvertinau savo priešininką, manau, kad jis bus prastenis. Su treneriu Mariumi Misiūnu planavome, kad pirmajame raunde dirbsime ramiai, apsižvalgysime. Tačiau priešininkas labai gerai keitė stovėsenas – tai mane išmušė iš vėžių. O šiek tiek pakėlęs ranką, pjaučiau, kirtį koja. Tikrai smūgį pajaučiau, maniau, kad atstovėsiu, bet po kelių sekundžių pajaučiau skausmą, palinkau, o varžovas tai pamatė ir pradėjo darbuotis kombinacijomis“.

M.Pultaražinskas turėjo pasirinkimą: stovėti ir laukti, kol varžovas jį sudaužys „į vieną kasą“, arba „pritūpti“, kad teisėjas pradėtų skaičiuoti nokdauną.

Matas Pultaražinskas

Matas Pultaražinskas

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr. 

„Nusprendžiau tūpti, kad galėčiau atsigauti ir tęsti kovą… Tačiau netgi tada, kai teisėjas skaičiavo nokdauną, tikėjau, kad kovą laimėsiu“, – pabrėžė M.Pultaražinskas.

Po pirmojo raundo treneris M.Misiūnas ramino savo auklėtinį: „Nesinervuok, viskas bus gerai. Daryk tai, ko mokėmės treniruotėse“.

Tikslus ir laiku pataikytas smūgis keliu varžovui į galvą antrajame raunde viską baigė.

„Tai nebuvo stiprus smūgis, tačiau kelis kilo į viršų, o varžovas lenkėsi – pataikiau tiesiai į barzdą. Viskas, tiek užteko. Jis nukrito ir supratau, kad atsistoti jis neturi šansų. Rėkiau iš džiaugsmo. Viskas smagiai pasibaigė. Labai džiaugiuosi, nes keliais retai smūgiuoju, pats nustebau, kad viskas taip gražiai pavyko. Pasirodo, smūgiai keliais yra labai pavojingi, – šypsojosi M.Pultaražinskas. – Pavojingas ginklas, reikės įtraukti į arsenalą“.

O pasimokyti smūgiuoti keliais M.Pultaražinskas tikrai turės iš ko klube „Titanas“. Savo galingais smūgiais ringe jau spėjo pagarsėti Mindaugas Narauskas.

„Beje, čia irgi yra istorija... Kovojau su „Titano“ šortais, su kuriais anksčiau kovodavo Mindaugas. Jis prieš kovą dar juokavo „lucky shorts“ – jaunesnis Mindaugas su jais skynė daug pergalių. O Mindė, tikrai tai nėra paslaptis, visada kirsdavo iš keliuko. Prašau“, – pasakojo M.Pultaražinskas, turintis KOK svorio kategorijos iki 65 kilogramų laikinojo čempiono diržą.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

„Tikrasis“ čempiono diržas priklauso Suomijos atstovui Pokui Billui. Jau po kovos M.Pultaražinskas užsiminė, kad dar yra nesutvarkyti du reikalai: kova su D.Rimkumi ir kautynės dėl čempiono diržo su suomiu.

„Tik nežinau eiliškumo. Noriu ir turiu susikauti su šiais priešininkais. Su Dovydu privalau, nes intriga tęsiasi jau ilgiau nei metus – žmonės laukia šios kovos. Tai bus normali – ne cirkas be pinigų – kova. Šiai kovai reikės tikrai ruoštis. O Pok Billas? Manau, tai būtų vienas rimčiausių priešininkų mano karjeroje. Noriu atimti iš jo čempiono diržą“, – teigė M.Pultaražinskas.

Visiškai neseniai įsiveržęs į svorio kategoriją iki 65 kilogramų M.Pultaražinskas priminė, kad su D.Rimkumi buvo sutarta svorio kategorija iki 69 kilogramų, nors pats kaunietis anksčiau žibėjo svorio kategorijoje iki 67 kilogramų.

Matas Pultaražinskas | Instagram.com nuotr

Matas Pultaražinskas | Instagram.com nuotr

„Dovydas? Buvo graudu žiūrėti į jo kovą su R.Viršilą. Paprastą žmogų paėmė, davė mėnesį pasitreniruoti ir pastatė su kovotoju, kuris treniruojasi nuo vaikystės? Cirkas. Išniekino žmogų, bet dabar maudysis šlovės spinduliuose. Iš sportininko pusė juokinga, bet followerių susirinko, – kalbėjo M.Pultaražinskas. – Bet faktas, kad D.Rimkus tobulėja, vis geriau jaučia priešininkus ringe... Bet tam, kad tobulėtumei, ringe reikėtų kautis su rimtesniais kovotojais. Tai, manau, supranta, visi“.

Kalbant apie iššūkį čempionui, vienas lietuvis jau bandė atimti iš Pok Billo čempiono diržą – Igoriui Osininui to padaryti nepavyko.

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Instagram.com nuotr

Matas Pultaražinskas ir Dovydas Rimkus | Instagram.com nuotr

„Igoris yra labai geras kovotojas, tačiau kovoje dėl diržo, jam nesisekė. Buvo liūdna. Bet tai motyvuoja mane – noriu visus savo varžovus pralenkti, noriu būti galva už juos aukščiau, noriu būti čempionas ir labai nenoriu, kad žmonės sakytų „negalvojau, kad jam pavyks“. Noriu, kad manimi žmonės tikėtų ir tikėtųsi iš manęs tik pergalių, – sakė M.Pultaražinskas. – Viskas priklauso, kiek sunkaus darbo įdėsiu į pasiruošimą. Dabar norėčiau pailsėti mėnesį, o vėliau reikėtų dviejų mėnesių pasirengimui kovai su Pok Billu“.

Daina, su kuria M.Pultaražinskas žengė į ringą  „KOK Classic 5“ turnyre:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų