LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ komanda, kuri namuose 117:91 (41:21, 32:23, 26:25, 18:22) įveikė Oklando „Warriors“ klubą.

LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 19 taškų ir jis buvo vienas iš šešių komandos krepšininkų, surinkusiu dviženklį taškų skaičių.

L.Jamesas žaidė tik 24 minutes – mažiausiai šiame sezone.

„Lakers“ komanda po pirmojo kėlinio pirmavo 20 taškų, o prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 73–44. Vėliau trečiajame kėlinyje vienu metu pirmavo 35 taškais.

„Lakers“ šiame mače perėmė 14 ir atkovojo 60 kamuolių – abu rodikliai yra komandos sezono rekordai.

Pralaimėjusiems 16 taškų surinko Stephenas Curry, o Draymondas Greenas nebaigė rungtynių, kuris antrajame kėlinyje patyrė čiurnos traumą.

„Warriors“: Ericas Paschallis 18, Stephenas Curry 16, Kelly Oubre’as 14, Kentas Bazemore’as ir Bradas Wanamakeris po 9.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19, Alexas Caruso ir Markieffas Morrisas po 13, Dennisas Schroderis ir Kyle’as Kuzma po 12.