„Žalgiris“
Ilgoji pertrauka
56
:
41
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Remigijus Viršila ir Dovydas Rimkus | „Stop“ kadras

Remigijus Viršila ir Dovydas Rimkus | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Alytuje įvyko „King Of Kings“ organizacijos rengiamas kovos menų turnyras „KOK Classic 5“, kuriame kovų sirgaliai išvydo nestandartinę kovą tarp profesionalaus kovotojo Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus ir fitneso trenerio bei vlog‘erio Remigijaus Viršilos.

Į ringą žengdami kovotojai surengė šou: abu pasitelkė seksualiai šokančias merginas bei neskubėdami ėjo šokio žingsniu. Tiesa, kaip ir įprasta D.Rimkui, jis daugiau ruošėsi išėjimui ir pradžioje merginas vedė laikydamas už metalinio pavadėlio.

D.Rimkus kovą pradėjo aktyviau, tačiau R.Viršila tiksliai kontratakavo. Praėjus pusei minutės D.Rimkus kelis kartus pataikė R.Viršilai, o netrukus nuleido rankas ir paslėpė jas už nugaros, taip provokuodamas R.Viršilą. Likus 40 sekundžių D.Rimkus atliko smūgių krušą, po kurios į kampą įspraustas R.Viršila griuvo ant žemės ir buvo skaičiuojamas nokdaunas. Likus vos 10 sekundžių iki raundo pabaigos po dar vieno apsikeitimo smūgiais R.Viršila antrą kartą krito ir dar sunkiau stojosi. Visgi fitneso atstovui pavyko tai padaryti laiku, o netrukus nuskambėjo raundo pabaigą skelbiantis gongas. Antrojo raundo pradžioje „Rimkenzo“ puikiu smūgiu į korpusą dar kartą parklupdė R.Viršilą ir kova buvo nutraukta.

D.Rimkus ir R.Viršila savo nesantaiką pradėjo tuomet, kai R. Viršila socialiniame tinkle parašė, kad D.Rimkus nėra aukšto lygio kovotojas, kad jis tik sugeba daryti šou. D.Rimkus viešai yra sakęs, kad visada norėjo susigrumti su kultūristu. Tokiu „Rimkenzo“ vadina R.Viršilą. Pasak D.Rimkaus, kai kurie kultūristai yra užrietę nosį bei mano, jog yra labai stiprūs, bet kovotojo teigimu, jis žino, kad taip nėra. R.Viršila tuomet supyko, kad buvo pavadintas kultūristu. Jis teigė, kad didžioji jo gyvenimo aistra yra gimnastika. Fitnesą R.Viršila pasirinko tik todėl, kad patyrė traumą.

D.Rimkus labiausiai žinomas dėl charizmatiško elgesio, išskirtinių išėjimų į ringą ir nešabloniškų interviu, tuo tarpu R.Viršila dar niekada nekovojo tokio lygio kovoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų