Georgina Rodriguez ir Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Georgina Rodriguez ir Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ ir Portugalijos rinktinės žvaigždės Cristiano Ronaldo mergina Georgina Rodriguez atskleidė, kaip atrodo gyvenimas su vienu iš geriausių visų laikų futbolininkų.

„Jis negamina. Po ryte vykusios treniruotės jis nusipelno grįžęs namo rasti ant stalo paruoštą su meile maistą. Turime namuose virtuvės šefą, taip pat kartais gaminu aš.

Mūsų namuose pakeisti lemputę yra neįmanoma, nes turime labai aukštas lubas. Geriausia yra to nedaryti. Jis turi savimi rūpintis, jog demonstruotų geriausią įmanomą sportinę formą. Tuo tarpu visais kitais dalykais rūpinuosi aš. Man patinka rūpintis mūsų namais ir šeima.

Mes dalijamės bendra sporto sale, nes namuose turime ją tik vieną. Labai daug ko iš jo išmokau. Jis moko mane ir motyvuoja. Ir anksčiau sveikai maitinausi bei buvau sportiška, tačiau jo dėka dabar jaučiuosi dar geriau. Jis vis dėlto yra Cristiano Ronaldo. Jis yra mano įkvėpimas“,- pripažino G.Rodriguez.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų