„Žalgiris“
Rungtynės prasidės 18:50
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Masinės muštynės | „Twitter“ nuotr.

Masinės muštynės | „Twitter“ nuotr.

 Šeštadienį Dagestane vykęs jaunimo dziudo turnyras baigėsi skandalingai – arenoje kilo masinės muštynės, kuriose sudalyvavo šimtai žmonių.

Vykstant vienai iš kovų, staiga kilo sujudimas žiūrovų gretose. Vienas iš dziudo kovotojų tada priėjo prie žiūrovų ir pradėjo juos daužyti, jo nesulaikė net ir apsauginė tvora. Tada arenoje prasidėjo visiškas chaosas, o organizatorių bandymas nuraminti sirgalius nedavė vaisių.

Po muštynių vienas iš trenerių Chabibas Magomedovas papasakojo, kas nutiko: „Viena iš kovų vyko maždaug 10 minučių ir tada viskas prasidėjo. Vienas iš dagestaniečių tribūnose tada kažką sušuko, pamojavo ranka ir tai nepatiko osetinams, kurių irgi buvo nemažai tarp sirgalių. Tada prasidėjo muštynės, į kurias įsivėlė ir patys kovotojai. Nė vienas kovotojas šiame turnyre negavo medalių. Tikriausiai bus diskvalifikuoti ne tik kovotojai, bet ir jų treneriai.“

Masinės muštynės:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų