Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Pirmoji pasaulio raketė serbas Novakas Djokovičius ankstyvoje „Australian Open“ turnyro stadijoje tikino, kad jam plyšo pilvo raumuo. Serbas abejojo dėl galimybės tęsti turnyrą, bet galiausiai nusprendė žaisti ir užtikrintai tapo turnyro nugalėtoju. N.Djokovičiaus istorija nustebino neįvardytą fizioterapautą, dirbantį ATP organizacijoje.

„Asmeniškai nepažįstu nė vieno žmogaus, kuris su plyšusiu raumeniu galėtų judėti po kortą taip, kaip tai padarė Djokovičius. Matydamas, ką išdarinėjo Novakas, galvoju, kad jis sudarytas iš kažko kito, nei visi žmonės, arba tas raumens plyšimas nebuvo toks gilus, kaip jis tikino. Novakas kažkokiu būdu žaidė iki galo ir laimėjo turnyrą. Pilvo raumens plyšimas dažniausiai yra sudėtingesnis, nei kitų raumenų. Žaisti su tokiu raumens plyšimu gal ir įmanoma, bet skausmas turėtų būti nepakeliamas“, - „Tennis World USA“ sakė fizioterapeutas.

Gydytojas pažymėjo, kad tokias traumas geriausiai gydo trombocitais prisotintos plazmos injekcijos, bet jis abejojo, kad toks gydymas turnyro metu galėjo būti pritaikytas serbui: „Gali būti, kad ATP gydytojai jam davė kokių nors analgetikų, kad skausmas sumažėtų. Įprastai tokiose situacijos padėtų trombocitais prisotintos plazmos injekcijos, kurios paspartintų medžiagų apykaitą, bet nemanau, kad toks metodas buvo taikomas varžybų metu.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų