„Žalgiris“
III kėlinys, 8 min.
68
:
59
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Interviu po kovos | „Twitter“ nuotr.

Interviu po kovos | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Majamyje (JAV) įvyko profesionalų bokso turnyras, kuriame susikovė 30-metis meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas (55-1-2, 37 nokautai) ir 29-erių turkas Avni Yildirimas (21-3-0, 12 nokautų). „Canelo“ į šią kovą atsinešė WBC ir WBA (Super) antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus, o turkas jo varžovu buvo paskirtas pagal reitingą. Prieš kovą A.Yildirimas WBC reitinge žengė 2-as, o WBA – 9-as, nors pergalės nėra iškovojęs beveik pustrečių metų.

Nuo pat kovos pradžią skelbiančio gongo S.Alvarezas ieškojo pergalės nokautu bei rodė savo akivaizdų pranašumą. Trečiame raunde S.Alvarezas pasiuntė varžovą į nokdauną, o galiausiai A.Yildirimo treneriai nebeiškentė matyti stipriai žalojamą savo auklėtinį ir po trečiojo raundo pabaigoje į ringą metė rankšluostį bei nutraukė kovą.

Po kovos į ringą įsiveržė du neaiškūs vyriškiai su Jake‘o Paulo ir Beno Askreno marškinėliais. Manoma, kad taip jie pabandė reklamuoti būsimą „youtube“ žvaigždės kovą su buvusiu profesionaliu MMA kovotoju.

S.Alvarezas, pamatęs už jo šokinėjančius nepažįstamus vyrukus turėjo jiems aiškią žinutę: „Dinkit iš ringo“. Iš karto po šių žodžių vyrukai pasišalino iš ringo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų