Julianas Nagelsmannas | Scanpix nuotr.

Julianas Nagelsmannas | Scanpix nuotr.

 „Tottenham Hotspur“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho gali palikti klubą. Pasak šaltinių, klubo vadovybė suteikė portugalui 12 dienų, per kurias turėtų pagerėti situacija. „Tottenham“ per šį laikotarpį jau iškovojo triuškinančią pergalę UEFA Europos lygoje, o dabar mėgins atsitiesti Anglijos „Premier“ lygoje.

Kalbama, kad jei J.Mourinho nepasiseks, tuomet „Tottenham“ taikysis į „RB Leipzig“ treniruojantį Julianą Nagelsmanną. „Bild“ žurnalistas Christianas Falkas penktadienį patvirtino, kad J.Nagelsmanną domintų galimybė darbuotis „Tottenham“ klube, jei jame atsilaisvintų vyriausiojo trenerio postas.

Anksčiau ir pats treneris kalbėjo apie norą išmėginti save Anglijos „Premier“ lygoje: „Tai labai įdomi lyga, kurioje būtų įdomu išmėginti savo jėgas ir pamėginti pasiekti tokį statusą, kokį dabar ten pasiekė Jurgenas Kloppas. Tai gali būti viena iš mano karjeros stotelių ateityje. Visgi, futbole labai sunku planuoti toli į priekį. Kiek laiko dirbsiu Leipcige? Kada persikelsiu į „Premier“ lygą? Niekas to tiksliai neatsakys. Įsivaizduoju save ateityje dirbantį Anglijoje, bet taip pat įsivaizduoju save ir visą likusią karjerą praleidžiantį „Bundesligoje“.

Nepaisant to, „RB Leipzig“ klubo sporto direktorius Markusas Krosche tikisi, kad J.Nagelsmannas artimiausiu metu komandos nepaliks: „Kai gerai atlieki savo darbą, tada automatiškai išauga susidomėjimas tavimi. Visgi, Julianas puikiai jaučiasi Leipcige, nes turi čia viską, ko jam reikia. Komanda vis gerina savo žaidimą ir aš nematau priežasties, kodėl jam reikėtų keisti klubą, ypač žinant tai, kad jis turi galiojantį kontraktą su klubu.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų