Mickas Schumacheris | Scanpix nuotr.

Mickas Schumacheris | Scanpix nuotr.

 Šiemet „Formulėje 1“ debiutuosiantis vokietis Mickas Schumacheris, kalbėdamas su „La Stampa“, atsisakė komentuoti Lewiso Hamiltono ir kai kurių kitų „Formulės 1“ pilotų politinį aktyvumą bei siekį kovoti su rasizmu. M.Schumacheris netrukus sulaukė kaltinimų dėl neva netinkamo požiūrio, todėl turėjo pasiteisinti.

„Po interviu buvau neteisingai interpretuotas dėl klausimo apie politinį aktyvumą. Noriu, kad viskas būtų aišku. Aš esu prieš bet kokią neteisybę, nelygybę ir palaikau kovą prieš rasizmą“, - sakė vokietis.

M.Schumacheris taip pat atsisakė atskleisti, ar prieš debiutą „Formulėje 1“ jam pavyko pasikalbėti su tėvu: „Tai privatus dalykas ir nenoriu apie jį kalbėti. Geriau grįžkime prie autosporto temos. Nuolat pasikalbu su Sebastianu Vetteliu, jis man duoda daug naudingų patarimų ir rūpinasi manimi. Džiaugiuosi, kad galėsiu debiutuoti „Haas“ komandoje. Kokią matau savo ateitį? Dabar pasaulyje viskas neprognozuojama, bet nepaneigsiu, kad norėčiau ateityje važiuoti „Ferrari“ komandoje, kaip ir tėvas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų