Chamzatas Čimajevas | „Stop“ kadras

Chamzatas Čimajevas | „Stop“ kadras

 UFC organizacijoje greitai išpopuliarėjęs Švedijai atstovaujantis čečėnas Chamzatas Čimajevas (9-0) reikalavo kuo dažniau rengti jo kovas, tačiau per pastaruosius 5 mėnesius narve nepasirodė nė karto.

Iš pradžių Ch.Čimajevas negalėjo kautis su Leonu Edwardsu, nes britas užsikrėtė koronavirusu. Tada tą pačią ligą „pasigavo“ ir čečėnas, o kova buvo nukelta antrą kartą. Kai atrodė, kad viskas grįžta į savo vėžes ir trečią kartą suplanuota kova pagaliau įvyks, buvo pranešta, kad Ch.Čimajevas dėl liekamųjų koronaviruso reiškinių negalės pasiruošti kovai ir ji vėl buvo atšaukta. Tuomet UFC nusprendė nuskraidinti čečėną į Las Vegasą, kad juo pasirūpintų JAV medikai.

Čečėno agentas Ali Abdelazizas minėjo, kad Ch.Čimajevas galėtų grįžti į narvą birželio mėnesį. Panašius planus puoselėja ir pats kovotojas.

„Noriu padėkoti Dana White‘ui ir UFC už aukščiausio lygio medicininę pagalbą. Ačiū Jums labai ir nekantrauju jus vėl pamatyti birželį“, - rašė Ch.Čimajevas.

Čečėnas taip pat pateikė atsaką potencialiam varžovui Neilui Magny: „Būk pasiruošęs birželį. Aš tau parodysiu, ką reiškia tikras čečėnas tiek narve, tiek už jo ribų.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų