Igoris Fedotovas | Scanpix nuotr.

Igoris Fedotovas | Scanpix nuotr.

 44-erių futbolo teisėjas Igoris Fedotovas atskleidė, kiek uždirba arbitrai UEFA turnyruose ir Rusijos lygoje.

„Rusijos lygoje tu gauni 115 tūkst. rublių už rungtynes ir dar 55 tūkst. už darbą su VAR. Tame pačiame ture teisėjas gali dirbti ir rungtynėse, ir su VAR sistema, todėl per vieną turą gali uždirbti apie 170 tūkst. rublių. Asistentai gauna pusę šios sumos. UEFA turnyruose, priklausomai nuo etapo, už rungtynes galima uždirbti nuo 2,5 iki 5 tūkst. eurų. Anksčiau, kai dar buvo galima teisėjauti už vartų linijos, už tai gaudavau 1,5 tūkst. eurų. Rezerviniai teisėjai UEFA mačuose gauna 1 tūkst. eurų“, - aiškino I.Fedotovas.

Pagal dabartinę Rusijos rublio vertę, teisėjai vietinėje lygoje už rungtynes gauna apie 1300 eurų, o už darbą su VAR sistema – apie 600 eurų.

I.Fedotovas paskutinį kartą futbolo rungtynėms teisėjavo 2018 m. Rusas 2015 m. du kartus dirbo UEFA Čempionų lygos rungtynių ketvirtuoju teisėju, o 4 kartus tą pačią poziciją užėmė UEFA Europos lygos rungtynėse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų