„Žalgiris“
I kėlinys, 4 min.
8
:
5
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Aleksandras Jemeljanenka | „Stop“ kadras

Aleksandras Jemeljanenka | „Stop“ kadras

 2020 m. liepos mėnesį skandalingasis 38-erių rusas Aleksandras Jemeljanenka (28-8-1) trečiame raunde techniniu nokautu pralaimėjo per dvi svorio kategorijos į viršų pakilusiam 34-erių tautiečiui Magomedui Ismailovui (17-3-1) ir atsiribojo nuo viešumo.

M.Ismailovas į narvą sugrįžo dar tų pačių metų gruodį, kai teisėjų sprendimu nugalėjo 32-ejų rusą Ivaną Štyrkovą (17-2-1), tuo tarpu A.Jemeljanenka po kovos su M.Ismailovu oro uoste buvo užfiksuotas paeinantis tik su draugų pagalbą ir nuo to laiko nedalino nei interviu, nei talpino infromaciją į socialinius tinklus.

Praėjus daugiau nei pusei metų, A.Jemeljanenką pavyko pakalbinti „Sport24“ žurnalistui, kuriam kovotojas papasakojo, kodėl buvo dingęs iš viešumo bei atskleidė savo ateities planus.

„Kur dingau? Švenčiau atostogas. Ar kovosiu be pirštinių? Taip, tik nežinau, kaip greitai. Buvo keletas pasiūlymų iš skirtingų organizacijų. Pasirodysiu ten, kur pasiūlys daugiausiai pinigų. Rytoj aš išvykstu į Maskvą, kur surengsiu treniruočių stovyklą, reikia susigrąžinti sportinę formą. Man visiškai nesvarbu, prieš ką kovosiu sekančioje kovoje. Jie pastatys jį prieš manę, aš jį įveiksiu“, – sakė A.Jemeljanenka. „Dabar mano sportinė forma yra prasta, bet užteks keleto mėnesių, kad susigrąžinčiau savo formą. Du mėnesiai pilno pasiruošimo ir būsiu pasiruošęs bet kokiai kovai, ar tai būtų kova be pirštinių, mišrių kovos menų kova ar boksas – jokio skirtumo. Turiu noro sugrįžti į MMA bei kaip sakiau, kas pasiūlys didžiausius pinigus, ten ir kovosiu. ACA taip pat suinteresuota, kad su jais kalbėčiausi. Kiek man dar liko kovų? Nežinau, aš vis dar jaunas. Neturiu jokių traumų, esu pilnas energijos bei pasiruošęs dar ilgai kovoti. Neturiu jokių kelio problemų ir tai buvo visiškas melas, man viskas gerai“.

A.Jemeljanenka taip pat apkaltino M.Ismailovą melagystėmis.

„Prašiau revanšo, bet jis atsisakė. M.Ismailovas sakė, kad kvietė mane arbatos su pyragu, bet jis meluoja, niekada nesulaukiau tokio pasiūlymo“, – sakė A.Jemeljanenka.

Skandalingasis A.Jemeljanenka papasakojo ir tai, kodėl jis buvo dingęs iš viešumo ir nesidalino gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose.

„Pamečiau telefoną, vėliau jį radau, bet ir vėl pamečiau. Mano slaptažodžiai socialiniuose tinkluose yra beprotiški, todėl dar dabar juos atstatinėju. Šiandien patalpinau pirmą įrašą“, – skaė A.Jemeljanenka. „Bet jeigu atvirai, aš pavargau rūpintis socialiniais tinklais. Žmonės klausinėja, prašo daugiau informacijos, reikalauja, kad talpinčiau kažką naujo. Tu turi sugalvoti, ką patalpinti, bet aš jau viską jiems parodžiau, visą savo treniruočių procesą, viską apie savo gyvenimą. Nebežinau, kas žmonėms dar gali patikti, bet apie tai pagalvosiu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų